Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi értelme a cookie kérdésnek?

Mi értelme a cookie kérdésnek?

Figyelt kérdés
Mi értelme, ha bármit is választok, pontosan ugyanannyi cookie kerül a gépemre az oldalak többségénél (most próbáltam: otp egyik oldala)? Így kb ahol nincs cookie kérdés, ott ugyanúgy működik, mint ahol van? Vagy tévedek?

2020. dec. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg a válaszodnak megfelelően kellene a sütiknek települniük. Más kérdés, hogy ez nem mindig van így. Nézz meg egy olyan oldalt, ahol nem csak igen/nem lehetőség van, hanem még tudod szabni, hogy mi mehet és mi nem. Látnod kell a különbséget, ha az oldal jól van megcsinálva.
2020. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs, de most átnéztem bankok oldalát, illetve amatőrök oldalát is, direkt inkognitó ablakban, hogy minden tisztán induljon. 5 oldalt néztem végig, egynél volt, egy marketinges cég oldalán, ahol korrekt módon működött, bár ott semmit nem tudtam megtekinteni, mielőtt a cookie-t elfogadtam volna (utána újratöltődött az oldal). Bár a google analytics mindenképpen letöltődött.


Engem nem zavar ez az egész, csak azon gondolkodom, van-e bármi értelme ezzel a cookie marhasággal foglalkozni, ha kb a világ 80%-a szrik rá.

2020. dec. 21. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi.


Ez is egy okos €U törvény miatt van csak..

2020. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az a törvény törvény, amit ellenőriznek és betartatnak. Nem tudom, lehet-e valami jogi lépést tenni, ha nem a nyilatkozatodnak megfelelően kezelik az adataidat.
2020. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bekell kapcsolni adblockban h ezt is tiltsa vagy felrakod az I dont care about cookies plugint, amióta ez a marhaság bejött ezt használom. Ha meg védeni akarod magad ott a tor meg a vpn és egyéb dolgok :)
2020. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!