Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb malware,...

Melyik a legjobb malware, spyware és társai eltávolító?

Figyelt kérdés
Avast Free Antivírust használok napi vírus definícíó frissítéssel évek óta és gond nem volt. Tegnap beszedtem egy olyan programocskát - Avast nem jelzett- hogy az Opera böngésző mellett megnyitja a IE8-at és reklám oldalakat dobál fel. Újraindítva az XP-t az "Üdvözöljük" képernyőnél lefagyott, ezt sikerült az XP újratelepítésével mogoldani mostmár indul a gép. Ezt a programocskát mivel tudnám eltávolítani és a letöltésüket milyen free használható proggammal lehetne -Avast mellé telepítve- megakadályozni? Vagy az Avastot is cseréljem le?
2011. febr. 20. 13:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Ez egy független teszt, mindenki vonja le belőle a következtetéseket:

[link]

2011. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
78%

Lassít, és kész. Elég erősen. Nemcsak az én tapasztalatom.


A gyenge felismerést se hiszed el. Tudsz ellene valamit felhozni? Főleg gondolok itt az ismeretlen kártevők felismerésére.

2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Ezt találtam az Avast mellé: Spyware Terminator. Tapasztalat?
2011. febr. 20. 18:59
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerre két állandó védelmed ne legyen. Ha nem bízol az avast!-ban - amit megértek -, akkor keress másik vírusirtót.

Tűzfal + vírusirtó + néha futtatott szoftver

2011. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem számítottam rá, hogy ez a kérdés ilyen vitát indít el. Úgylátom az Avast-Avg-Avira-Eset/Nod vezeti a toplistát. Újratelepítés után Avg-t próbálom ki.
2011. febr. 20. 19:30
 26/49 anonim ***** válasza:

Oké.

COMODO (bár ez hozzáértést igényel) + AVG + Malwarebytes' Anti-Malware néha frissítése és futtatása pont jó lesz. :)

2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Az AVG-ben már van tűzfal, kulcsot nem nehéz szerezni hozzá. Teljesen felesleges mellé a Comodo.
2011. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
A tűzfalas Avg saját maga állítja le az xp tűzfalát vagy nekem kell?
2011. febr. 20. 19:40
 29/49 anonim ***** válasza:
Telepítés közben rákérdez. Ugyanúgy eltávolításkor is megkérdezi, hogy visszakapcsolja-e.
2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 20. 19:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!