Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb malware,...

Melyik a legjobb malware, spyware és társai eltávolító?

Figyelt kérdés
Avast Free Antivírust használok napi vírus definícíó frissítéssel évek óta és gond nem volt. Tegnap beszedtem egy olyan programocskát - Avast nem jelzett- hogy az Opera böngésző mellett megnyitja a IE8-at és reklám oldalakat dobál fel. Újraindítva az XP-t az "Üdvözöljük" képernyőnél lefagyott, ezt sikerült az XP újratelepítésével mogoldani mostmár indul a gép. Ezt a programocskát mivel tudnám eltávolítani és a letöltésüket milyen free használható proggammal lehetne -Avast mellé telepítve- megakadályozni? Vagy az Avastot is cseréljem le?
2011. febr. 20. 13:45
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Nem marad. Az AVG-t teszem fel.
2011. febr. 20. 21:24
 42/49 anonim ***** válasza:

Most biztos azt gondolod,hogy a vírusirtód a hibás,mert benyeltél egy kártevőt-Jobb ha tudod,hogy nem.


90 százalékban te vagy a hibás.Egy ilyen vírus tuti nem csak úgy települt a gépedre facebookozás közben.Ugyanúgy beszívhattad volna akár kasperskyvel is.(vita ide,vélemény oda-általában mindenki egyetért vele,hogy a kaspersky a legjobb a biztonágtechnikában)


Mellesleg közlöm,hogy az avg ingyenes változata nagy ívben érdektelen a messenger klienseddel és a torrent kliensed is.Akkor vizsgálja csak át a letöltött fájlt,ha megnyitod,de addigra lehet,hogy a registryd legmélyebb bugyraiba is beírta magát.

2011. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

>>Akkor vizsgálja csak át a letöltött fájlt, ha megnyitod, de addigra lehet, hogy a registry-d legmélyebb bugyraiba is beírta magát.<<


1. Csak futtatható állomány tud kárt okozni.

2. Csak akkor, ha fut.


Felmerül a kérdés, hogy amíg nem nyitod meg, addig hogyan is csinálna bármit. Nos, sehogy, csak egy fájl a lemezen, semmi több.

2011. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Most őszintén... nem bántás, csak kíváncsiság.

Most rosszul esik, hogy leváltja az avast!-ot, igaz?

2011. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

lecarom ki mit használ...


1. Csak futtatható állomány tud kárt okozni.

2. Csak akkor, ha fut.


ez meg úgy butaság,ahogy van:)


A mai vírusok pont arra utaznak,hogy észre se vedd őket.

2011. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt írtam, hogy észre se lehet venni őket. Fél éven át tapasztaltam. De már írtam.
2011. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

22:09: Mondj ellenpéldát. Bármit, ami futás nélkül cselekvőképes. Amíg egy kártékony kód nem fut le, addig nem fut le, és kész. Ezen hülyeség vitatkozni.


Hé, a CD-n levő zenét is tudod hallgatni úgy, hogy be se rakod a lejátszóba, ugye?

2011. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Amúgy szerinted, mielőtt még elindulna a torrentről bekapott mocsadék, hogy tudja beenni magát a registry-be? Az AVG a futtatás pillanatában, de még kicsit előtte ellenőrzi át. Pont, hogy nem engedi már futtatni, ami veszélyes.

AVG-m is volt. Úgy irttattam le vele a cuccokat a pendrive-omról, hogy megnyitottam őket. Mindegyiket blokkolta!

Nem lett fertőzött a gépem. Utána váltottam avastra, az se talált semmit utána - de sajnos engedett át dolgokat!

Ez még régebben volt. :)

2011. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Kérdező!

AVG mellé mit tettél fel malware, spyware eltávolításra?

Ami be is vált....

2015. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!