Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtatok erről a netes biztons...

Tudtatok erről a netes biztonságról szóló cikkről?

Figyelt kérdés
A neten találtam, szerintem nagyon érdekes. [link]
2009. aug. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez a XXI. sz.
2009. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhhh... nekem eddig csak NOD32 volt, két napja van Spybot et Search. Elsőre talált 8 trójait vagy mit. Kész hájogkovács az ember, most ijedtem meg igazán.
2009. aug. 3. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezektől mindíg tiszta leszel, telepítds bátran őket: Eset smart security (tűzfal, vírus- és kémprogramvédelem), spybot, Sunbelt CounterSpy, és egy ccleaner a felesleges fileok és registry bejegyzések ellen. Én 2-3 naponta lefuttatom őket, tuti védelem.
2009. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az Eset Smart Security fizetős? Mennyibe kerül?
2009. aug. 3. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz rá áldozni, a CHIP-magazint vedd meg havonta.A benne lévő dvd-n 30 napos verzió frissítéssel /magyar/megtalálod. Ennyi jár a gépnek. Ára: 1995 Ft /hó, vagy előfizetéssel:1395 Ft/hó . Az újság érdekes, a dvd-n sok jó progi található.

1 informatikus

2009. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Router (tűzfallal)+Windows tűzfal+Spy progi+vírusirtó

(Linksys+Microsoft+Spaybot S&D+Avast)

Nekem ez az összeállítás jött be eddig. Na és persze a nem klikkelünk hülyeségre, vagy amiről nem tudjuk mi az. Eredmény: tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés.

2009. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mobilnetem van (stick), ehhez is kell router?
2009. aug. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!