Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A hekkelés tényleg olyan...

A hekkelés tényleg olyan könnyű mint ahogy a filmekben van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, tényleg be lehet jutni bárhova / bármit fel lehet törni alig fél perc alatt és pár billentyű lenyomásával?


Sok filmeben láttam már de az NCIS-ben a leggyorsabbak, ott bárhova bejutnak másodpercek alatt, bármilyen tűzfalon átjutnak másodpercek alatt... Vajon annak aki ért hozzá tényleg ennyire egyszerű és gyors?



2015. márc. 22. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérded?A játékokat hogy letölthesd ingyen hónapokig törik fel.
2015. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
100%

Igen, és vannak repülő szuperhősök, akik kívül hordják az alsójukat vagy épp nem létező fémből készült karmok nőnek ki a kézfejükből.

Gondolkozz már, mielőtt kérdezel!

2015. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, nem értek a gépekhez...
2015. márc. 22. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát perszeee, Amerikában kötelező mindenbe backdoort építeni, nehogy a fatörzsőrmesternek megfájduljon a gondolkodás!
2015. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az a lényeg, hogy egy ceruza legyen a szádba, a bal kezeddel az S,D,F míg a jobb kezeddel a J,K,L gombokat nyomogasd. Amikor sikerült, akkor egy ENTER-t kell nyomni látványosan és megfordulni a forgószékkel. Ezt gyakorolni kell sokat, mert van, hogy teljesen körbefordulsz.


Én amúgy a hackertyper.com -al szoktam bejutni midenhova.

2015. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha valaki sokat tanul ilyesmit, akkor ismerni fogja a száz leggyakoribb hibát, amiből az öt leggyakoribbal 80%-ban bejut, ahova akar, és további próbálkozás után a maradékból is sok helyre. De az nem igaz, hogy 5 perc alatt bárhova. Sőt, habár valóban sok a biztonsági rés, gyakran az alkalmazottak lefizetése a legkönnyebb út.
2015. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!