Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 PRO-re érdemes...

Baris jános kérdése:

Windows 10 PRO-re érdemes alternatív ingyenes vírusírtót letölteni az alapértelmezett helyett?

Figyelt kérdés

#biztonság #kezelhetőbb #átfogóbb #vagyis:hatékonyabb?
2015. dec. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya, illetve hogy miben jobb és rosszabb. Ez alapján kell eldönteni, hogy melyiket használod. Attól, hogy van egy beépített, az még semmiben nem különbözik attól, mintha egy régebbire az MSE-t felraknád manuálisan.
2015. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Telepíts rá Comodo Internet Security Freet, ingyenes és tűzfalas.

[link]

2015. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Comodoval érdemes vigyázni telepítéskor, össze tudja kuszálni a dolgokat, meg rak fel Operát is pl., ha nem figyelsz. Meg nekem elég sűrűn összeakad a játékaimmal, az eredetiekkel is.

Én AVG-t használok, trial módban, teljesen jó.

2015. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lufi7 válasza:
Avast!
2015. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security9 újságkóddal a legjobb.
2015. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 István1979 válasza:
Én eleve nem használnék ingyenes oprendszert. Manapság senki sem dolgozik annyit valamivel, hogy csak úgy odadobja. De ez csak az én véleményem. Ha nem nézel olyan tartalmú oldalakat, a vírusirtó se fontos. Egyébként az Avast-ot ajánlom én is.
2015. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell megbízható vírusirtó, a Face miatt is.
2015. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!