Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért blokkolják a facebookoma...

Miért blokkolják a facebookomat állandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy normális facebookot már végre magamnak de valahogy regisztráció után telszámot kérnek majd ha elkezdek jelölni embereket már képet is kérnek hogy töltjek fel magamról és eltelik egy nap vagy kettő majd blokkolják a profilomat ez kb az 5. facebook fiókom lenne de mindegyiknél igy járok mobilnetről is, wifiről is ha regisztrálok egyszerűen fogalmam sincs hogy miért .És ami a legfurább hogy már rosszul beirt emailcimmel is beléptet engem és az fogad hogy blokkolva vagyok .

2020. febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
Telefonszámodat megadod? Képet töltesz fel? Mert ez nem derült ki a kérdésedből, csak hogy kérik.
2020. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Ami szerinted a legfurább, az egyáltalán nem az.


Tökmindegy hogy ki-mit ír be, már előtte felismer a IP címed alapján. Ez van. :D


Tanulmányozd az onion használatát, telepíts egy orbot vagy orfox alkalmazást, (vagy mindkettőt) És lépj fel a [link] címre.


Igen, ez az amire gondolsz.


A Facebook darkweb címe. XD

Azonos a hagyományossal.

2020. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


A szabályok csak azokra érvényesek, akik betartják őket.

Akik nem akarják betartani, azokat is szívesen látják.

2020. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
csakhogy már ugyis próbáltam hogya hide my IP programmal egy teljesen más ip cim alatt csinálni de ugyanugy halottnak a csók ugyanugy számot kér majd képet és blokkolnak is . Ez a Webhely amit küldtél nem elérhető .
2020. febr. 13. 20:06
 5/49 A kérdező kommentje:
És igen mindig más telószámot adok meg és két - három kép közül töltök fel (magamról ).de az első két regisztráció során egy képet töltöttem fel.
2020. febr. 13. 20:09
 6/49 anonim ***** válasza:

A különböző "hide ip" alkalmazások xart sem érnek, ezt most te is tapasztalhattad.


A link pedig egy DARKWEB link, tehát hagyományos böngészővel ne is próbáld. Ez egy párhuzamos internet, ami a hagyományost "látja", de a hagyományos nem látja a dark-ot.


Az orbot és orfox amit említettem már elavult, bocsi. Én laptopozok, nem telón nyomom.


Telepísd a böngészőjét:

[link]

2020. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Bocs, "telepítsd"
2020. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
#1 vagyok. Mivel napi több ezer kamu profilt regisztrálnak, valamivel szürniük kell. Miért nem adod meg a telefonszámodat? Kapsz egy SMS-t, benne egy kóddal amit be írsz a megfelelő helyre és szerintem meg is van oldva a probléma. Az url amit az előttem szóló küldött csak megfelelő böngészővel (tor) vagy bővítménnyel érhető el. Az hogy az IP címed elrejtése után is érzi ki vagy pedig azzal orvosolható hogy törlöd az összes böngészési adatot, cookiekat és minden mást is.
2020. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
#8 sry, közben válaszoltál a telefonszámra.
2020. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Sajnos töröltem én már itt mindent de most megprobálok egy profilt csinálni akkor a tor browserrel telón már le is töltöttem a play áruházról .
2020. febr. 13. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!