Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért blokkolják a facebookoma...

Miért blokkolják a facebookomat állandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy normális facebookot már végre magamnak de valahogy regisztráció után telszámot kérnek majd ha elkezdek jelölni embereket már képet is kérnek hogy töltjek fel magamról és eltelik egy nap vagy kettő majd blokkolják a profilomat ez kb az 5. facebook fiókom lenne de mindegyiknél igy járok mobilnetről is, wifiről is ha regisztrálok egyszerűen fogalmam sincs hogy miért .És ami a legfurább hogy már rosszul beirt emailcimmel is beléptet engem és az fogad hogy blokkolva vagyok .

2020. febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:



Akkor adok egy két további tanácsot!


Ha kijelentkezel vagy bezárod a böngészőt, akkor két három órán belül ne lépj be újra!


Azt sem szereti a face ha délben kijelentkezel amerikai címmel, fél óra múlva pedig megpróbálsz bejelentkezni Kínából! XD

2020. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
De ez fizetés nélkül nem ad próbalehetőséget ugy látom . Megéri fizetnem vagy hogy van ez ?
2020. febr. 13. 20:24
 13/49 A kérdező kommentje:
És én majd ha ezen a böngészőn belépek a fb re fogok tudni üzeneteket is küldeni facen ?? Mert némelyik böngészőn automatikusan massanger kell hozzá ahol meg már nem lép érvénybe ez a torbrowser ..(gondolom én) mert a massanger már egy külön alkalmazás .
2020. febr. 13. 20:34
 14/49 anonim ***** válasza:

#11 vagyok:



Azonnal álj meg, és nehogy fizess!


A TOR ingyenes, valami kamut szedtél le!


Kis türelmedet kérem, utána nézek!

2020. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

#14 vagyok:


Mint azt már írtam, nem telefonozok, ezért ismét ki kell magamat javítanom!


Mégiscsak az orbot-ot használd!


Felmentem a TOR hivatalos oldalára:

[link]


A Googleplay-on lévő tor böngésző kamu!

2020. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Orbot Tor for Android - ez az ?
2020. febr. 13. 20:54
 17/49 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
És mondjuk itt ráálitom svédországra és bekapcsolom a VPN módot akkor bármikor majd bekapcsolom és teszem hogy svédország akkor ugyanazt az IP -t fogja nekem csinálni ?
2020. febr. 13. 21:01
 19/49 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem vélt be két facet is csináltam és m2nél ez fogadott még email megerősités nélkül : MEG KELL ERŐSITENÜNK SZEMÉLYAZONOSSÁGODAT VPN bekapcsoltam és csak csehországon votl az ország .közben nem is kapcsoltam ki a szoftvert
2020. febr. 13. 22:06
 20/49 anonim ***** válasza:
És miért nem akarod a személyazonosságodat megerősíteni? Ez benne van világosan a facebook szabályzatában. A facebook nagyon régóta írtja a kamu profilokat, mert az neki komoly veszteség. A facebook abból él, hogy vigyázz arra, hogy a felhasználói (lehetőség szerint) minnél inkább valós személyek legyenek, és a valós személyek adatai (megfigyelési adatai, szokásai stb.) eladhatóak legyenek (pl. célzott hírdetésekhez). A facebooknak abszolut nem érdeke a kamu profil. Ezért megpróbál minnél több módon megerősítést kérni, hogy aki regisztrál az mennyire valós személy. volt ismerősöm akitől személyi igazolvány másolatot kértek, akkor szált ki és közölte, hogy az azért már sok neki. Valós email cím, valós telefon szám mellé még egy személyi másolat is. Nyilván van akinek sikerül átvernie a facebookot de egyre kevesebb ilyen ember van.
2020. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!