Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért blokkolják a facebookoma...

Miért blokkolják a facebookomat állandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy normális facebookot már végre magamnak de valahogy regisztráció után telszámot kérnek majd ha elkezdek jelölni embereket már képet is kérnek hogy töltjek fel magamról és eltelik egy nap vagy kettő majd blokkolják a profilomat ez kb az 5. facebook fiókom lenne de mindegyiknél igy járok mobilnetről is, wifiről is ha regisztrálok egyszerűen fogalmam sincs hogy miért .És ami a legfurább hogy már rosszul beirt emailcimmel is beléptet engem és az fogad hogy blokkolva vagyok .

2020. febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Nekem ez nemlenne bajom csak már nemtudok több mobiltelefonszámot beadni mert már mindre azt irja ki hogy ezzel már nem lehet és ha be is irok mondjuk egy jó számot amit elfogad utánna mindjárt képet kér (tapasztalat ) és utánna már nemlátod a profilodat.Az első két facemat sikerült ugy létrehozni hogy hagyta kitölteni az adatlapodat és be is adtam a telszámomat is De hiába ugyis kért képet és már blokkolt is .Adjatok vlmi jó ötletet hogyan lehetne e tiltást feloldani mert ők semmi emailra nem reagálnak .
2020. febr. 13. 23:32
 22/49 A kérdező kommentje:
amikor volt még 5 éve kb egy facebookom amire már nem volt szükségem igyhát megszűntettem ilyen gondjaim azon nemvoltak még telszámot sem kellet megadnom .
2020. febr. 13. 23:33
 23/49 A kérdező kommentje:

Az egész igy kezdődik :


Megkell erősitenünk személyazonosságodat .


Valami szokatlant észleltünk amikor regisztráltál .Egy biztonsági ellenőrzést kell teljesitened ahhoz hogy be tudd fejezni a fiók létrehozását. - Ez az amit rögtön regisztráció után kér .- és ha a továbbra kattintasz telszámot kell megadni



a másik amit mikor kezdesz jelölni embereket aminek a vége tiltás :


Még néhány lépés, mielőtt bejelentkezhetsz...


Gyanús tevékenységet tapasztaltunk a fiókodban. Ahhoz, hogy visszatérhess a Facebookra, meg kell adnod néhány további információt. -ha a továbbra kattintasz szintén telszámot kell megadni .

De mi az a gyanus tevékenység ?? könyörgöm ??

2020. febr. 13. 23:53
 24/49 anonim ***** válasza:
Pl. bejelöltél valakit aki nem ismer, és nem igazol vissza. Esetleg egy olyat tesz mellé, hogy "kéretlen jelölés" és úgy utasítja vissza. Mielőtt bárkit jelölsz ismerősnek ki kell tölteni az adatokat minnél jobban, és ha kéri a telefonszámot, fotót, személyit elküldeni a megadott címre, és nincs probléma.
2020. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
a syemélyit is 2 facebookra feltöltöttem a kétfaktoros hitelesitéssel eggyütt két hét után ugyanigy leblokkoltak na de gondolkodtam azon hogy lehet már nekem ez készülékhez , pc hez kötött már tudják honnét mobilrol vagy a pc mről jön a jel és azért ..hiába is . de köszi a tanácsokat csak sajna ezeken már tulvagyok régen ..
2020. febr. 14. 02:07
 26/49 anonim ***** válasza:

#15 vagyok:



Egyszerűen érthetetlen számomra amiket írsz!


Csak a poén kedvéért létrehoztam tegnap két kamu facebook profilt is, az egyiket onionról, a másikat normálból.


Mindkettőbe be tudtam ma lépni.


???

2020. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
nemkért telefonszámot sem ? és elkezdtél embereket jelölni ?
2020. febr. 14. 15:07
 28/49 anonim ***** válasza:

"a syemélyit is 2 facebookra feltöltöttem a kétfaktoros hitelesitéssel eggyütt két hét után ugyanigy leblokkoltak na de gondolkodtam azon hogy lehet már nekem ez készülékhez , pc hez kötött már tudják honnét mobilrol vagy a pc mről jön a jel és azért ..hiába is . de köszi a tanácsokat csak sajna ezeken már tulvagyok régen .."


Bocs de ez nagyon furcsa. Ha feltöltöttél személyit (és az valós), beállítottá 2 faktoros hitelesítést és semmi olyat nem tettél ami szabályzatba ütköző nem tiltanak le (ez tapasztalat). Azért arra figyelni kell, hogy főleg az elején nem szabad összevissza, véletlenszerű embereket jelölgetni. Ha túl sokan vissza utasítják, vagy úgy utasítják vissza, hogy beírja "jelölés kéretlenként" akkor egyből megy a letiltás (ez egyébként le is van valahol írva). Ha a profilodon van normális (valós) fotó, csak valós ismerősöket jelölsz nem úgy bele a vakvilágba akkor az néhány millió embernél működik.

Tényleg nem értem, hogy nálad mi lehet, mert ez valami misztikus történet, vagy valamit nem árulsz el nekünk. Mert ilyen egyszerűen nem létezik.

2020. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

#26 vagyok:


De kért telefonszámot, én beírtam azt amit az igazi profilnál is használok.

Bejelöltem egy-két ismerőst, akik visszajelöltek.


Minden gond nélkül.

2020. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Tényleg van olyan dolog mert én két éve elég sok kamu facebookot csináltam az igaz ! :) de ennek már 2 éve és most nemrég megszűntették a rendes facemat is amit semmi egyéb célra nem használtamcsak a valódi ismerpőseimmel beszélni .Olyat mondjuk szoktam csinálni (mert a rendes valódi facebookombol is ez már a 3. volt 5 év alatt és van jónéhány ember aki már nem igazol vissza pedig tudják ki vagyok csak elegük van abból hogy mindig uj facebookot csinálok ( egy vlki mondta is nekem ) és mondjuk két hetente ujraküldöm a jelöléseket törlöm a kiküldött jelölést majd ujraküldöm és utánna már ezt a funóciót tiltják nekem és ezt jópárszor eljátszottam .És már nemenged facebook fiókot létrehozni mert regisztrálás után képet kér majd blokkolnak . ugylátszik készülék vagy IP cim dolog van a háttérben .
2020. febr. 14. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!