Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért blokkolják a facebookoma...

Miért blokkolják a facebookomat állandóan?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy normális facebookot már végre magamnak de valahogy regisztráció után telszámot kérnek majd ha elkezdek jelölni embereket már képet is kérnek hogy töltjek fel magamról és eltelik egy nap vagy kettő majd blokkolják a profilomat ez kb az 5. facebook fiókom lenne de mindegyiknél igy járok mobilnetről is, wifiről is ha regisztrálok egyszerűen fogalmam sincs hogy miért .És ami a legfurább hogy már rosszul beirt emailcimmel is beléptet engem és az fogad hogy blokkolva vagyok .

2020. febr. 13. 19:41
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
És hiába teszem IP cim rejtés vagy orbot vagy isten tudja mi alá, itt vlmi mást érzékel nekem a facebook vlmi mást ami IP cim körüli és amit programokkal titkositott böngészőkkel nem lehet kijátszani .azért is kérdeztem hogyilyen téren mi az amit érzékelnek ..
2020. febr. 14. 20:54
 32/49 anonim ***** válasza:
IP alapú blokkolást biztosan nem használ a facebook, mert ma nagyon ritka az előfizetői fix IP, így ha valaki más kapja meg az általad egykor használt IP címet azt megszivatná. Ugyanígy valószínűtlen a készülék alapú blokkolás is. A mobil szám alapú esélyesebb, de ez is rizikós, mert a mobil szám is "újrahasznosított". Azaz egy egysezr már kiadott mobil számot pár évig "pihentetnek" majd egy teljesen más ügyfélnek kiadják. Szerintem menj be vegyél egy feltöltős SIM-et ez pár ezer Ft-ból megvan, beteszed a telefonodba és regisztrálsz és megnézed mi lesz. Utána vissza fogod magad, és csak olyan ismerőst jelölsz az első pár hónapban akikről biztosan tudod, hogy visszajelölnek és nincs már tele hócipőjük azzal, hogy állandóan új facebookot regisztrálsz.
2020. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan volt, hogy két -három facebooknál ugyanazt a telefonszámot adtam meg de egy bizonyos időeltérés után amikor már lehetett mert amin csodálkoztam hogy néha meg lehet adni két fiókra egy telszámot pár nap eltéréssel (magam sem értem ) de van ugy ha már tiltják az adott fiokot ahol először irtam be a számot és akkor sem lehet megadni még félévire sem .De viszont volt olyan esetem is hogy egy totál addig ismeretlen mobilszámot irtam be és utánna is mindjárt képet kér és ha képet kér akkor már utánna tiltás is van .na ezt nemértem .de köszi az ötletet fogok venni uj kártyát uj számmal (bár gondoltam már rá csak nemtudtam hogy mi végett lehet ez,ugyanakkor arra is gondoltam hogy egy idegen helyen regisztrálni .)
2020. febr. 14. 21:07
 34/49 A kérdező kommentje:
Csak egy vlmire még adjatok választ nekem mikor regisztráltok mindjárt telszámot irtok be az email helyett ? Az a fura hogy két olyan esetem is volt hogy mindjárt regisztráció után egyből IDEGEN telszámot adtam meg amit a face még nem ismer és amin rámentem hogy tovább el is fogadta azt a számot de már továbbitott is a képfeltöltéshez aminek a vége blokkolás lett Na mi a teendő hogy ezt elkerüljem ??
2020. febr. 14. 21:15
 35/49 anonim ***** válasza:
Bekészíted a képet (valósat!) és küldöd is. Ami lehet, hogy a képed miatt vagy tiltásban, mert korábban olyat tettél ami miatt tiltásba kerültél. Elképszetően komoly arcfelismerő algoritmusa van a facebooknak. Tehát feltehetően ez lesz a kulcs, hogy nem a mobilod meg egyebek alapján azonosít hanem a fényképed alapján. Már össze van kötve azzal, hogy ez a fénykép blokkolandó. Feltehetően túl sok rosszat tettél (szerintük) és a fényképed miatt vagy blokkolásban. Simán el tudom képzelni. És ma már az új regisztrációk esetén szinte mindig kér fényképet és/vagy személyit (ha nem azonnal de néhány napon belül szokott kérni).
2020. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
csakhogy én töltöttem már fel netről leszedett fényképet is (ami tuti nincs a facebookon ) aminek a cimét átirtam egy frissen saját teloval lefényképezett cimre
2020. febr. 14. 21:29
 37/49 A kérdező kommentje:
és azt több helyen olvastam ha képet kér a facebook utánna 99 százalékban tiltva vagy
2020. febr. 14. 21:39
 38/49 anonim ***** válasza:

#26 vagyok:


" ami IP cim körüli és amit programokkal titkositott böngészőkkel nem lehet kijátszani "


Szerintd az onion hálózat titkosítását képes blokkolni vagy visszafejteni a face?


Fogalmad sincs hogy miket beszélsz!


Egy kérdés:


Amikor Orbot-ról léptél be a face-ra, akkor az általam adott [link] linket használtad?


Vagy pedig voltál annyira ostoba hogy a hagyományos, [link] címet használtad?!


Az onion csak addig tud védeni, rejteni, amíg az onion hálózaton belül maradsz. Amit kilépsz, tehát nem .onion linket keresel fel, a biztonságnak és a rejtésnek "annyi"!

2020. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
igen az alatt a link alatt probáltam a google chromba androidon és most is készitettem egyet és ezt irja ki : meg kell erősitenünk személyazonosságodat ( valami szokatlant észleltünk stb... )
2020. febr. 15. 22:04
 40/49 A kérdező kommentje:
és ha elkezdem nem jutok tovább abszolut: a captcha az onion alatt idiglenesen nem elérhető és tegnap is ez fogadott
2020. febr. 15. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!