Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használhatja-e a szomszédom a...

Használhatja-e a szomszédom a megkérdezésem nélkül az én routerem által elérhető internet szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a szomszédom élvezi az én routerem előnyeit. Se szó, se beszéd, rácsatlakozott. Rosszindulatú, sunyi alak, ehhez is van képe. Mit tehetnék?
2011. márc. 10. 21:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én is használnám, ha vki olyan balf*sz hogy nem tudja bekapcsolni a hitelesítést.
2011. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk be kéne állítani a routereden egy jó erős titkosítást.

Pl. WPA2-PSK / AES-t

2011. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
azt nem értem, hogy hogyan tudott a routeredre, az engedélyed nélkül UTP kábellel csatlakozni. A router nem a te házadban, lakásodban van?
2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Ne őt szidd... Kíváncsiságból én is "körül szoktam nézni" WiFis PDA-val a kezemben, sokszor van connected.. Persze nem használom, de tehetném..
2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok számítógépes dolgokban. Meg tudnám én ezt a segítségetekkel valahogy csinálni?
2011. márc. 10. 21:24
 6/43 anonim ***** válasza:
A routeren be tudod állítani a kódolást, hogy más ne tudja használni.
2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
De, az én lakásomban van, mert van két számítógépünk. Egy asztali és egy laptop.
2011. márc. 10. 21:26
 8/43 anonim ***** válasza:
Ha nincs titkosítás jogosan használja, a gond akkor kezdődik ha kikerüli a titkosítást és úgy használja.
2011. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
Igen használhatja. Ezért vannak a routerek, hogy mások is hozzáférhessenek az internethez. Kódóltasd le (vezérlőpultban)
2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Miylen titkosításról beszéltek ti?? Most a hitelesítés a lényeg!
2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!