Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használhatja-e a szomszédom a...

Használhatja-e a szomszédom a megkérdezésem nélkül az én routerem által elérhető internet szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a szomszédom élvezi az én routerem előnyeit. Se szó, se beszéd, rácsatlakozott. Rosszindulatú, sunyi alak, ehhez is van képe. Mit tehetnék?
2011. márc. 10. 21:17
1 2 3 4 5
 31/43 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy a legtöbb mikrohullámú PPPoE accountot is használ, így nem elég dölcsatlakozni az AP-ra, hanem ez a kód is szükséges a csatlakozáshoz.
2011. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Most akkor megrekedtünk? Mert még mindig nem tudom, hogyan takaríthatnám ki ezt a fickót a netemről.
2011. márc. 15. 17:13
 33/43 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a hitelesítést, de sztem párszor már elmondtam -.-
2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk eddig akár már meg is mondhattad volna neki, hogy hol. :)


Ami az én válaszomat illeti: szerintem a szolgáltatónál érdeklődj ez ügyben.

2011. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Hiába mondom el neki, úgyis csak értetlenkedni fog. Reménytelen eset.
2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 P.O.C. ***** válasza:

Én az eddig ismert adatok alapján, csak a szolgáltató AP-járól tudom elképzelni, hogy Wi-Fi -t szór. Mert nem beszélt Wi-Fi routerről, vagy más Wi-Fi eszközről, csak a laptopjáról ami azt veszi.

Az AP beállításaihoz meg nem lehet hozzáférni, szal engem is kíváncsivá tettél, ezzel a hitelesítéssel kapcsolatban. :)

2011. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Soha nem azoktól várom a választ, akik türelmetlenek, akik nem értik meg, hogy vannak bizony "kezdők"; vannak akiknek a szájába kell rágni a megoldást. Kevesen születnek Einstein-aggyal. Nem rájuk számítok, ők ne írjanak, köszönöm.

Most tudtam meg, hogy a szolgáltatóm egyik dolgozója /aki a dolog műszaki részét végezte a padláson/ feleségének ez a szomszédom az alkalmazottja. Szerintem ő adta a tippet neki.

2011. márc. 16. 18:29
 38/43 anonim ***** válasza:
A padláson lefényképezett cuccba be van dugva egy LAN kábel,(a szürke).Annak mibe megy bele a másik vége,a lakásban?
2011. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Holnap megnézem világosban.
2011. márc. 22. 21:02
 40/43 A kérdező kommentje:
A Wi-Fi kis fekete antennája melletti csatlakozóba. Két nappal ezelőtt ismét a netet kerestem a varázslóval, amikor újra elkerekedett a szemem. Most a 6. szomszéd nevét írta ki /ez egy négy lakásos kétszintes társasház; ő a következőben lakik.../ Most este már nem is internetezünk. Hátha rájönnek, hogy venniük kell. Légyszíves segíts már abban a kódolásban. Már két hete rágjuk ezt a témát.
2011. márc. 25. 10:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!