Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EBAY hibás termék reklamáció...

EBAY hibás termék reklamáció és pénzvisszakérést hogyan kell igényelni? Hol tudom ezt beállítani? Nem vagyok nagy angolos, help!

Figyelt kérdés
Rendeltünk egy alkatrészt motorhoz, 11.000 ft volt, de meg se nyikkan vele, a régire legalább reagált, ha nem is műxik vele rendesen. Olyan, mintha csak dísz lenne. Segítsetek hogy hol és hogyan tudom visszakérni a pénzt.

2018. jún. 21. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

ezt pipáld ki: "I received an item that does not match the seller's description."

írd le mi a hiba angolul és csatolj bizonyítékként képet, ha ez nem elég, filmet arról, hogy nem működik a rendelt alkatrész

2018. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!