Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amazonról rendelés?

Amazonról rendelés?

Figyelt kérdés

Oculus Rift S-t szeretnék rendelni az Amazonról.

A neten 1 magyar honlapon találtam csak eladót, ahol 200.000 Ft-ba kerül.

Ezután az Amazonon találtam 400 Euróért, ami kb 113.000 Ft. Házhozszállításnak 35 dollárt írt, ami 10.000 Ft.

Tehát ha jól veszem le, Amazonról 123.000 Ft-ért be lehetne szerezni?

Egy haverom felhívta figyelmemet a VÁM-ra, amit egy ilyen termék esetén elvileg ráraknak rendesen. (25%?)


Erről hogy lehet értesülni, hogy mennyi?

Mert ha megrendelem az Amazonról, akkor gondolom kapok egy emailt, amiben leírják, hogy köszi a rendelést, 123 ezer lesz szállítással együtt. Én kikészítem a kis pénztárcámban a lóvét, és mikor kijön a postás mondja hogy jónapot kívánok, 230 ezer lesz, mert átjött pár határon, ott mindenütt rápakolták a vámot, csókolom, tessék fizetni?


Tehát valaki tudna segíteni, légyszi, aki rendelt már hasonló terméket külföldről? Nekem ez az első.



2019. aug. 3. 11:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én most inkább a magyar oktatási rendszerre vagyok dühös. Hálistennek a kanalasgémek párzási szokásaival teljesen tisztában vagyok, ja meg hogy mikor és hol kúrogatta a nőjét 1-2 több száz éve halott ember, na de hogy egy külföldi rendelésnél képben legyek hogy mi miért micsoda, azt már nem fontos tudni. Bár ezt még lehetne sorolni ugye.
2019. aug. 5. 08:36
 22/23 anonim válasza:
Üdvözlet, így 2 és fél évvel később remélem látja ezt valaki, de ugyan ez a problémám van, csak kicsit nagyobb összegben. Amazon.de 700ezer ft-nak írja kb az árat az appban, akkor arra mennyi plusz menne még rá mire ide is ér hozzám?
2022. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Gondolok itt arra pl hogy mivel forint alapú számláról utalnék, ott esetleg átváltási pénz, vám, meg bármi... (a kiszállítási költséget itt már el lehet felejteni elvileg)
2022. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!