Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a gépem?

Miért nem indul el a gépem?

Figyelt kérdés

Kifújtam a port a gép belsejéből, kitöröltem (nem szedtem, mozgattam meg semmit), visszadugtam mindent, de nincs kép. Felpörög minden, de nincs abszolút semmi kép, még az alap töltőképernyő vagy biosos menüs cucc sem jön be.

Próbáltam másik HDD-t, másik monitort, de egyikkel sem jó. Cserélgettem/megmozgattam a táphoz tartozó kábeleket, hátha valamelyik kimozdult, de semmi eredmény.


Tettem be Windows telepítő cd-t, azzal sem jött be semmi.


Minden felpörög és eddig minden tökéletesen működött, nem tudom mire gyanakodjak.


2019. okt. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a ventilátorokat nem húztad le az alaplapról. Ezek forgás hatására elektromos áramot generálnak, ami nem tesz jót az alaplapnak. Márpedig a kompresszor gondolom alaposan megforgatta őket.

Lehet, hogy kivégezted az alaplapodat.

2019. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki az összes ramodat és indítsd el a gépet. Ha nem jön be így sem a bios akkor rammok vissza, gpu ki majd dugd integráltra ha van. Bios elemet vedd ki a gépből és várj egy pár percet aztán tedd vissza. Természetesen ezt mind áramtalanítva csináld.
2019. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!