Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem új videokártyát...

Nemrég vettem új videokártyát (Vega 64,1 ventilátor), és néga gondol egyet és elmegy a kép, hang van, cska kép nincs, vki ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval, gondol egyet és elmegy a kép, miközben hang van, a kártya felpörög maximumra és innentől kénytelen vagyok újraindítani, a tápomra gyanakszom (Chieftec GPS-650A8), a kártya játék közben (Apex Legends közben mérem csak), 70 fok körul van, 3500-ön pörög a venti és 220w-ot vesz fel a kártya átlag, vkinek ötlete miért lehet?
2019. nov. 1. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Wattmant inditsd el, lehet az orajele nagyon magasan van es ezert akad ki.
2019. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
945 mhz-en van, átállítsam dinamikusra?
2019. nov. 1. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen javasolt a dinamikus. Így nem egyfolytában pörög 100%-on, csak akkor mikor a terhelés is indokolja.
2019. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. nov. 1. 23:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez sem oldotta meg a problémát, dinamikusra állítottam de még mindig, 3DMarkkal mértem, 4k-ben kipörög a kártya, viszont a sima fullhd-s tesztben nem, 2560x1440 144 hz-en játszok
2019. nov. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!