Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alibaba mennyire megbízható...

Az alibaba mennyire megbízható komplett szamítógép vásárlás esetén?

Figyelt kérdés

Check out this product on Alibaba App ZOTAC GAMING MEK ULTRA GAMING PC Intel Core i7-8700K GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 Z370 6-core Liquid-Cooled 16GB DDR4/240GB NVMe S


Ezt néztem ki, de sajnos nem tudom hogy megbizható-e innen vásárolni, valakinek valami vélemény innen?


2020. máj. 10. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz a link. [link] Ez már jó lesz
2020. máj. 10. 17:01
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értek a gépekhez, nem tudom hogy ez jó ár-e érte, ezért kerdeztem meg itt
2020. máj. 10. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Az alibaba egy nagykereskedlmi oldal, ott boltok tudnak vásárolni nagy tételben. Magánszemélyként te ott nem tudsz venni, de Kínából ilyesmit ne is vegyél. Garancia nincs, viszont 27% áfát és 2,5% vámot ki kell fizetned, és még ott van a kockázat benne, ha valami hamisítványt veszel. Érdemes megnézni a témában a Wish-es konfigurációkat amit youtube-on tesztelnek, hogy elavult hardvereket gányolnak össze ami kap valami névleges teljesítményt, aztán örülsz ha nem gyullad ki a lakásod, miután bekapcsoltad.

Lásd: 7 ezer forint értékű hamisítványt megvett 25-ért a kérdező, aminek az eredeti változatát amúgy akkor 75-80 ezerért árulták.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2020. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kafának tűnik, még akkor is ha kifizeted rá a 27% áfát és 2,5% vámot.


https://www.youtube.com/watch?v=2R6YV8-QA3M

2020. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az elgondolkodtató, hogy miért 365 dollár kínából, mikor 3000-ért árulják:

[link]

2020. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, inkabb maradok annál hogy egy szakemberrel összerakatom
2020. máj. 10. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

FAKE FAKE FAKE !!!!

Megveszed (ha szerenéd van akkor kiszállítják) 1-2 sérüléssel minimum és utánna egy borzasztó lassú géped lesz

Ahogy nézem egy alkatrész kerül annyiba mint maga a gép

2020. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!