Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállított gamer config...

Összeállított gamer config véglegesítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összeállítottam egy gamingre tervezett configot,viszont még életemben nem volt ilyesmi számítógépem,így szeretnék segítséget kérni abban,hogy jól válogattam-e ki az alkatrészeket,minden kompatibilis-e mindennel,stb...

Az elvárásom az új megjelenések (pl.: Red Dead Redemption 2, Battlefild 5, új Cod) minimum highon való futtatása,illetve egyidejű full hd élő közvetítése,streamelése is.


Ha időtök engedi,kérlek nézzétek át a listámat és osszátok meg velem gondolataitokat az alkatrészekkel kapcsolatban,illetve szeretném tudni,hogy az elvárásomnak megfelel-e a válogatás,s minden kompatibilis-e a másikkal! Köszönöm szépen!


A választott gépház elvileg ATX kompatibilis az alaplappal,ha jól értettem a dolgokat..Fractal Design Meshify C White


Videókártya: Sapphire RX 5700 XT [link]


Processzor: Ryzen 5 3600 [link]


Alaplap: ASUS ROG STRIX B450-F [link]


RAM: Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB)


Itt megkérdezném,hogy elég-e még 16GB RAM a mai játékokhoz,vagy már érdemesebb lenne beruházni 32-re?


[link]


Táp: SilentiumPC Supremo FM2 650W Gold [link]


SSD: Samsung 2.5 860 QVO 1TB [link]



HDD: Western Digital Blue 2.5 2TB 5400rpm 128MB SATA3 [link]


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


2020. máj. 25. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Alaplapnak akkor már B450 Tomahawk Max, minimum 1, de akár 2 tier/szinttel jobb, és ugyanannyiba megy, ráadásul BIOS frissítés sem kell a 3000-es Ryzen procikat alapból támogatják a "Max" jelzésű MSI lapok.

16GB RAM bőven "sok" jelenleg játékra.

SSD-nek lehet elgondolkodnék egy Kingston A2000-en, 38-tól kezdődik az 1TB-os modell, és jóval gyorsabb, újabb, és M.2.

2020. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A processzor lehetne jobb, szerintem azon kívül minden más jó.
2020. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

16GB RAM bőven "sok" jelenleg játékra? Ez szerintem játék függő.

Reboant - Endless Dawn 1080p-be a 16 gb rammal gondban lenne és csak egy 2018. áprilisi játékról beszélünk.


[link]

2020. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha az ASUS ROG STRIX B450-F alaplapot nem cseréled MSI X570-A PRO alaplapra, akkor megfontolandó a ASROCK B550M Pro4 40.790 Ft-ért.


[link]

2020. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!