Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helosztok Adott egy konfig A...

Tiby01 kérdése:

Helosztok Adott egy konfig Amd ryzen 3600 Gigabyte aorus m 450 Memoria 2x4 crucial 2400 mhz 1x8 kingston hyperx 2400mhz Rx 580 4gb Corsair vs550 Össze raktam 1 napot ment és másnap beinditottam elkesztem játszani fel óra utan ujra indult.??

Figyelt kérdés

Utána bese jött a windows csak ujra indul egyfolytában a biosba betuttam lépni és felismert mindent ott..

Mi lehet a gond?



2020. jún. 11. 20:53
 1/6 fukapapa27 ***** válasza:
Valami szerintem túlmelegszik ha újra indul a procin a hűtő rendesen rjta van? Ha esetleg elindul akkor installáld fel az AIDA64-et és ott figyeld a hőmérsékletet!
2020. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet mert valami régebbi hutopasztat használtam de utána kicsereltem a pasztát es ugyan ugy csinalt... Szerintem az alaplap halt meg mar rendeltem másikat és arra kivancsi leszek hogy vegre működni fog!
2020. jún. 12. 04:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a B450-es Gigabyte lapok nem sikerültek valami jól VRM ügyileg (nem mind, de a nagy részük).


A memóriákat is cseréld majd később, mert a 2400MHz szörnyen kevés egy 3600-nak.

2020. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat igen.. De végül vettem egy asus b450 plus alaplapot és evel is azt csinálja... A proci a rossz szerintem..

Radasul a biosba 48-50 fokon van a proci elég érdekes...

2020. jún. 13. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem.


Milyen hűtő van a processzoron?

Ha a gyári AMD-s akkor nézd meg, hogy rendesen illeszkedik-e.


Valamint megpróbálnám csak a 2×4GB Crucial RAM-al is futtatni. Lehet, hogy a harmadik RAM zavar be.

2020. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hűtő rendesen illeszkedik az alaplapon és egy 3800x gyari hűtője wraith spire rgb

Kéntelen voltam vásárolni egy másik 3600ast és megyen hibatlanul..

Szvl a proci kuka de nem ertem hogy mi lehetett vele.. És a biosba startbol 48-50 fokon megyen.. Az új proceszor az hibatlanul működik 55 fok max játék alatt :)

2020. jún. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!