Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hosszútávon a PC vagy pedig a...

Hosszútávon a PC vagy pedig a konzol éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Gamer PC vagy PS4 között vacillálok, de csak megfizethető árak között.

Jelenleg egy 12 éves számítógépet használok, viszont szeretnék néhány új címet is kipróbálni, illetve érdekelnek a Sony exkluzív címei is.

Van esetleg valakinek tapasztalata ebben a kérdéskörben? Esetleg váltott valaki konzol-PC platformot, és ha igen miért?



2020. júl. 5. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Én se vennék most PS4et az tuti. 12 éves gép után 7 éves konzol nem lenne nagy ugrás. Ellenben a PS5 az már elég komoly gép lesz és az előző PS játékok is mennek majd rajta a PS4 játékok legalább is biztosan és az SSD miatt sokkal gyorsabb lesz minden betöltés.


És ez most jóval nagyobb ugrás lesz mint a PS3 után a PS4 bár lehet ezt sokan még nem fogták fel vagy nem tudom miért pontozzák le aki azt írja várjon PS5 re.


Egyébként mire a PS5 kijön PC -ből is erősebbet lehet majd építeni. Addigra kiadják a Zen 3 procikat és új Nvidia meg AMD kártyákat is amiknél szintén nagyobb előrelépés várható mint legutóbb.

2020. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a PS5 kétszer annyi lesz és alig lesz rá játék egy darabig.
2020. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
# Most írtam hogy a PS4 játékok is mennék majd rajta. Ellenben a PS4 re nem fognak kijönni azok a címek amik pl a PS Eventen bemutatásra kerültek na meg nyilván a később megjelenő játékok nagy része sem szóval nem értem a logikád. Mellesleg lehet hogy a PS5 kétszer annyiba fog kerülni mint a 4 De vagy 6 szor erősebb lesz. Szóval még mindig jobban megéri majd
2020. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A ps5 a jelenlegi info szerintem nov20-án jelenik meg és a digitáis 400 euro lesz a lemezes meg 500

ha tényleg ennyi lesz, hol drága ez?

ha a ps4 játékok fogak rajta futni, elég sok lesz hírtelen eladó, bőven lehet majd venni fillérekért ps4-et

2020. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem fog futni rajta minden PS4 játék, csak annyit mondtak, hogy a top 100 PS4-es játék lesz elérhető meg a többi cím nagy része, illetve az idén július után megjelent PS4-es játékoknak is futnia kell PS5-ön is. Szóval erre még nem igazán lehet alapozni.


Illetve a kérdező megfizethető árat szeretne, a pletykák szerint pedig az új konzolok 200k körül lesznek és játékok is drágábbak lesznek rá. Ráadásul ne felejtsük el, hogy az új konzoloknak többnyire mindig van egy csomó gyerekbetegségük, szóval aki nem az a kategória, hogy a 2 hónapnál régebbi játékok nem érdeklik, annak érdemes megvárni a kiforrottabb, olcsóbb slim verziókat nagyobb játékkínálattal.

2020. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Mit mondott Cerny, fel tudod idézni? lesz ps4 mód

az össes ps4 játék fog rajta futni, de ezt azért nem garantálják 100%-ra, de az biztos hogy a top 100 futni fog, vagyis eddig azokat tesztelték le.


a 200k pedig onnan jön, ha kiszámolod a mostani árfolyamon mennyi is a 400 euro + áfa, akkor 180k, és az 500 pedig 230k, és ha szeretett kormányunkon múlik, akkor lehet még "jobb" forint euró árfolyam is


ellenben a 400 euro az európai ár, ebben már benne van az áfa is, igaz, nem a mi világbajnok áfánk, nem is biztos hogy Mo-n fogom megvenni, de ezen majd tényleg ráérünk akkor filózni amikor már kiderült, hogy mi mennyi

2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
meséld már el nekem #15, milyen gyerekbetegségei vannak az első szériás ps4 fat-nak
2020. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A top 100 ban szerintem benne van összes ps4 exkluzív játék szóval szerintem a kérdező azokkal játszhatna amit jelenleg tervez
2020. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy hiba, de ugye az érintőgombok hajlamosak voltak meghülyülni a portól, vagy elég például, hogy a macska elhúzza a farkát a gombok előtt és már ki is kiadja a lemezt.


Ezek nem hibák, csak fejlesztések, de a slim valamivel kevesebbet fogyaszt és csendesebb a hűtése is.


De egyébként nem a PS4-ről beszéltem kifejezetten, hanem általában a konzolokról. Elég csak az Xbox360 3 ledes vagy a PS3 sárga ledes halálára gondolni.

2020. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a PC jobban megéri. Akármilyen játékot tudsz rajta futtatni, és ha egyszer megjönne (vagy elmenne, ahogy vesszük) az eszed, akkor mást is tudsz vele csinálni.
2020. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!