Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merjek rendelni erről az...

Merjek rendelni erről az oldalról egy drága alkatrészt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rx 5700 xt videókártyát szeretnék venni a napokban.

Az egyik webshopban elég kedvező áron adják, ahogy az árukeresőben látom.

[link]


Megbízható oldal az Eshop24.hu? Merjek innen rendelni,vagy inkább vásároljak normál áron mondjuk az Iponból,hogy biztosra menjek?


[link]


Köszönöm a segítséget!


2020. júl. 25. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknel az oldal aljan levo link szerint 1 ev garit kapsz. Iponnal 3-at. Szerinted?
2020. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:
100%

Egy-két megbízható digiprime előre utaltam 270k nem volt gond , több dolgot is vettünk . Ok ott tartanak, h nem éri meg csalniuk.


Vagy compker náluk volt garanciális problémánk, nagyon korrektek voltak...

2020. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem ezek ilyen szürke importos áfa manipulátor cégek lehetnek, ezért tudnak ilyen árkülönbséget csinálni, a többi full legális céghez képest. És ahogy írták előttem, az se mindegy hogy 1 év után kidobsz egy 150 ezres kártyát mert valami baja van.
2020. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az elso oldal, ahonnan en rendelnek ezek kozul, az a Compker. Tobbszor rendeltem mar (igaz kisebb erteku) ramot, hdd-ket, gephazat. Semmi baj nem volt.
2020. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!