Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD mennyire folyásolja be...

Erik225 kérdése:

A HDD mennyire folyásolja be azt hogy mennyi az fps a játékban?

Figyelt kérdés
Itt nem a tárhelyre gondolok, hanem a HDD sebességére. Nagyon függ tőle?

2020. aug. 31. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. A betöltés idejét befolyásolja. Ha olyan a játék, hogy ahogy haladsz előre folyamatosan tölt, okozhat dropot, ha nem elég gyors, de ez nagyon ritka, MMO játékokban fordul elő, ahol bármelyik pillanatban felbukkanhat egy játékos akinek a karakterét be kell tölteni, de ott is csak akkor, ha sok jelenik meg.
2020. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha elég régi és sosem volt Töredezettség mentesítve (HDD-ról beszélek), akkor amíg töredezett, akkor szaggathat. Bár akkor nem csak a játékkal lesznek gondok, nekem a régi gépemen a vinyó olyan volt... szaggatott a windows, mikor klikkeltem bármire.


Aztán lefuttattam és újra jó volt minden.


Viszont! SSD-t tilos töredezettség-mentesíteni, mert lerövidítené az élettartamát.

2020. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Sok RAM, jó videokártya (szintén sok RAM-mal, vagyis vga ram-mal), és nincs gond az FPS-sel. Ennek ellenére a HDD felejtős manapság, SSD-t kell beiktatni.
2020. szept. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!