Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek? Mit...

Mi baja lehet a gépemnek? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy pc t és körülbelül pár hét után egyszer csak játék közben megfagyott(nem volt túl terhelve hiszen loloztam) semmit nem volt hajlandó csinálni az egér sem mozdult majd magától ujraindult és ment tovább minden, kB egy fél órát ezután megint és egyre gyakrabban. Leteszteltem a hőmérsékletet, a tápot, a procit, a ramot és a videokártyat is. De semmi hiba. Megprobaltam nagyobb táppal de ugyan azt csinálta egy teszt programba mindig megy 100% ön minden akár 4 órákat is majd ahogy ki akarok lépni lefagy ismét, próbáltam más ssdt de azzal is csinálta. Nemtudom mi lehet a gond.

A gép :

Asrock ab350 pro4

1x8gb Kingston ddr4 3200mh rám

AMD ryzen 3 1300x

Asus gtx 1050ti

Corsair vs550 táp

500gb Kingston ssd



2020. okt. 15. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Semmiképp se vidd be egy szervízbe, vagy oda ahonnan vetted
2020. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve: új? Használt? Garancia van, nincs? De gondolom nincs hiszen belenyúltál a gépbe. Hiba oka lehet az alaplap is. Volt már hasonló problémájú páciensem. Próbáld ki egy másik lappal.
2020. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az alaplapon a VRM a ludas.

Ugyan ezt a hibát tapasztaltam a saját b350-es lapomnál,aminél a VRM szállt el.

2020. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem megprobalni egy másik lappal, illetve még egy kérdés hogy ha a vrm a ludas akkor a lappal mit lehet kezdeni? Ja és amúgy nincs már garanciaba, lejárt.
2020. okt. 16. 00:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és már volt szerelonel de annyira se jutottak csak vissza adtak ugyan úgy, alkatrészekből volt vásárolva szóval van ami még garancia van
2020. okt. 16. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Új lap. Nem érdemes vele bajlódni. De előtte javasolnám ha van fekvőbe ugyan ilyen foglalatú alaplap amivel kitudod próbálni mielőtt vennél egy újat.
2020. okt. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!