Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom működésre...

Miért nem tudom működésre bírni a videókártyát az adott slotban?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy ASUS ROG STRIX RX 570 4G kártyám és egy ASUS B250 PRIME PLUS alaplapom. A lapon 2db pci-express x16 csati van, de csak az egyikben működik a kártya, azonban a jó hűtés szempontjából nekem a másikba lenne célszerű tenni, illetve amibe tenném az elvileg 3.0 bár ez számomra mellékes. Elvileg minden működik mivel egy másik kártya gond nélkül megy mind a két foglalatban. A kártya is jó mivel megy a másik foglalatban. Igazából abban a slotban is működik a kártya mivel világít és a ventik is mennek, de a gép nem látja a VGA-t csak az integráltat.


Amit eddig próbáltam:

BIOS firrsítés

Foglalat kipucolása


A HDMI kábelt jó helyre dugom azzal nincs gond ha valakinek ez jutna esetleg eszébe, a tápnak elégnek kéne lenni 500W FSP HYPER (meg ugye a másik foglaltban viszi faszán)


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. okt. 29. 19:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És én a szürkét szeretném használni ahogy javasolja, ha tudnám
2020. okt. 30. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!