Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez a zaj? Már nagyon...

Mi lehet ez a zaj? Már nagyon idegesít és végső elkeseredésemben írom ki ide.

Figyelt kérdés

Adott egy pc amire egy focusrite scarlett 2i4 van csatlakoztatva. Ennek a fülhallgató kimenetét pedig egy erősitő (marshall mg15cf) 3.5 miliméteres jack bemenetére kötöttem, mint hangszóró. Valamilyen furcsa statikus zajt hallani amikor az egeret mozgatom, vagy valami történik a monitoron. Egy laptopba dugva ez a zaj eltűnt, viszont egy másik pc-n kipróbálva szintén zajos volt.


Próbáltam kihúzni az usb csatlakozókat, monitort, az egész felszerelést egy másik konnektorral használni, de nem segített.


Ha viszont egy kis elemes erőstítőt használok(boss katana mini), vagy egy fülhallgatót, vagy laptopot a marshall erősítővel, akkor megszűnik a zaj.


A focusrite nem lehet hibás, mert már egy másikat is próbáltam ezzel a géppel és előjött a probléma.


Mi okozhatja ezt?

A gép hardvere:

-AMD Ryzen 5 3600x

-ASUS ROG STRIX B450-F

stb.



2020. okt. 31. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, mit jelent a földhurok, szinte biztosan az áll a hátterében.
2020. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez az a probléba. A további kérdés pedig az lenne, hogy melyik terméket, földhurok leválasztót érdemes megvenni? Az olcsó megoldás ugyanúgy biztos? Nem feltétlenül szeretnék egy Behringer HD400-at venni elsőkörben.

Köszönöm a hasznos választ!

2020. nov. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!