Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tartósság szempontjából mely...

Tartósság szempontjából mely gyártótól érdemesebb notebook-ot vásárolni? (Asus, Acer, Dell, Lenovo, HP stb)?

Figyelt kérdés

Olyan 230 ezer Ft körüli áron mely gyártótól érdemesebb notebook-ot vásárolni tartósság szempontjából? (kinyitás-becsukást bírják a zsanírok, stabil legyen, tápcsati ne törjön le - ilyet is hallottam már...

Tudom ahány gyártó annyi jól meg rosszul sikerült széria, de talán mégis általánosságban hátha lehet valamit mondani....

Asus, Acer, Dell, Lenovo, HP, ezeket a gyártókat nézegetem, persze nyitott vagyok bármilyen ajánlatra, tapasztalatra.



2020. nov. 15. 12:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam nagyon azon, hogy pár év múlva nem lesz -e túl kevés a nem túl sok processzormag...

A 8 GB mégcsak talán-talán, reméljük nem fejlődik annyira az OS, hogy pár év múlva a 8 GB már önmagában az OS-nek is kevés legyen, de a mai világban ezt ki tudhatja, egyre gyorsuló iramban fejlődik minden.

2020. nov. 15. 15:23
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ramot tudsz boviteni, altalaban legalabbis, ha normalis lapkaja van ha csak 1 slot is de 16GB pluszt nyumhatsz bele ami azert nehogymar keves legyen netezni meg szovegk.szerkeszteni, notepadhoz, meg aknakeresohoz:D



ha kereted megengedi akkor lehetne a legmodernebb techechre figyelni

olyant pl hogy Type-C s legyen a toltoje... legyen usb3.1 rajta vagy egyeb extrak ami fontos


proci dolgot sokan felfujak, hiszen mar mikor megjelentek 4 magosak utana is napjainkig is a 2 magosak is elegek voltak

atlagfelhasznalasra ugyanugy eleg kell legyen,

ezek nem mobilok, azokat mind 8 magosra gyarjak vagy tobbre igazabol energiatakarekosag miatt hasznos

ahogy laptopnal is ez ervenyesul persze de keves magnal is azert


azert megnezem majd 5-10 ev mulva hogy fizikailag melyikek birjak majd tovabb a 4 vagy a 8 magosak laptopban azonos minoseg/ar kategoriaban...

2020. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!