Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB-s eger kabel nelkuli?...

Az USB-s eger kabel nelkuli? Neten akarok rendelni egyet, es azt irja, hogy 1,8 m a kabelhossz. En azt hittem, ez a vezeteknelkuli eger, ezekszerint nem. Akkor most melyik?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az USB (Universal Serial Bus) az egy csatlakozószabvány, csak annyit jelent, hogy az egér kábelének a gépfelőli végén nem PS/2 hanem USB csatlakozó van. Szóval igen, kábeles az egér. Azért szokik mostanában USB lenni, mert az minden gépben van, több is, PS2 meg nem.
2008. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Van vezeték nélküli egér, van USB-s egér és van a hagyományos egér. Amit Te néztél, az nem vezeték nélküli.
2008. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy vezeték nélküli csak a vevőegységhez az usb végződéstől akkora kábel tartozik
2008. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána a gyártó honlapján, de hajszál pontosan stimmeljen a típusa, mert elképzelhető, hogy létezik 2 hasonló, amiből az egyik vezetékes, a másik nem.


Vagy írd be egy fórumon (akár ide is) a pontos nevét, típusát, és kérdezd meg, ki ismeri.


Valamelyik üzletben nem tudod meglesni esetleg?

2008. dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
nekem vezeteknelkuli egerem is van,de mar nem hasznalom mert 2 hetente lemerult az elem benne(duracell)igy visszatertem a hagyomanyoshoz.
2008. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a vezeték nélküli cuccomat, ha amellett döntesz, érdemes beszerezni megfelelő méretű és számú tölthető elemet és töltőt hozzá. 2 garnitúrát, hogy legyen csere is, ne kelljen várni, amíg föltöltődik. (Az én egeremhez 2 normál ceruzaelem kell, a billentyűzethez 2 vékonyabb.)
2008. dec. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!