Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indulhat néha újra a...

Miért indulhat néha újra a gép játék közben (CPU, GPU újrapasztáztam, memória rendben)?

Figyelt kérdés

Első körben kitísztítottam a tápot, a processzort és a grafikus kártyát újrapasztáztam, a hiba nem változott. Teszem hozzá a processzor akár 78 fokot is el-eléri, a grafikus kártya pedig a 80-at.

Memtest86 nevű programot lefuttattam nem jelzett hibát (megközelítőleg 2 óra volt)

Detroit: Become humán játéknál nem csinálja, Battlefield V-nél viszont igen. Néha rögtön az elején, néha később. Többször robbanásoknál, vagy nagyobb szuflát igénylő dolgoknál egyszerűen újraindul a gép. Hibaüzenet nincs.

Utána olvasva a táp lehet még a ludas, de mivel nincs és nem is nagyon tudok kölcsön kérni senkitől, ezért azt még nem teszteltem.

Más ötlet?

Érdemes lenne újrarakni a gépet?

Alaplap: Gigabyte H61M-DS2 (BIOS 10a 4.6)

CPU: i5 2500k 3,3GHz

GPU: Gainward GeForce GTX 760 2GB GDDR5 SDRAM

RAM: 2x4gb

Monitor: Samsung Q80t

SSD: Kingston SA400S37120G 120gb

HDD: WDC WD10EZEX-08WN4A0 1TB

Tápegység : Chieftec CTG-500-80P

OP. Rendszer: Windows 10


2020. dec. 28. 19:20
1 2
 11/11 Morzsi007 ***** válasza:
Órajelek rendben vannak? Kiváncsi lennék én is, egy másik táppal mit mutat.
2021. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!