Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen USB 3.0 PCI bővítőkártya...

Ilyen USB 3.0 PCI bővítőkártya jól működhet?

Figyelt kérdés
Nincs a gépemen USB 3.0 csatlakozó, ezért szeretném ilyen kártyával bővíteni: [link]

2021. febr. 7. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Működik, persze. Alin van értékelési rendszer, és jónak tűnik. arról sajnos nem írnak, hogy milyen sebességmaximumok érhetőek el. Illetve olyat vennék, amin van előlapi csatlakozó is. Nameg hogy tartsam a kort, usb-c se ártana.


Amúgy mi az az eszközöd, ami ki tudná használni az USB 3 sebességét? Nem nagyon van ilyen sajnos.

2021. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanettől a gyártótól szemeztem a 7 usb-s kártyával, jókat írnak róla, szerintem ennyi pénzért érdemes megpróbálni.


#1, tökmindegy hogy most van-e eszközöd vagy sem, előbb-utóbb a 3.0 fog elterjedni, akkor pedig örülni fogsz, hogy ilyen irányba bővítettél. Nekem is csak 3.0 bővítők vannak a gépben. Igaz, néhány pendriveom és külső merevlemezem van, ami ki is használja ezt a sebességet.

2021. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, működnek.

Viszont a mellékelt telepítő cd-t gondosan őrizd meg!

A kínai cuccaimhoz nem nagyon szokott a Win10 automatikusan drivert találni...

2021. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi és ha jól látom egy molex csatlakozó kell még neki, onnan kapja az áramot. Egy irodai gépbe lenne ez igazából amiben csal 300W tápegység van. elvileg ezt még elbírná szerintetek? Mert van még benne egy GT 710 1GB videókártya is, plusz 1db SSD,1db HDD és 1db DVD író.
2021. febr. 7. 17:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még rájön 4,38 dollár szállítási költség is. Ezt nem lehet esetleg ki ügyeskedni valahogyan? Aki tud rá megoldást az írja meg privátban is nyugodtan.😊
2021. febr. 7. 17:14
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem csak a sebesség miatt kellene nekem, hanem sajnos már egyre több olyan eszköz van amit nem lehet USB 2.0-ról használni, ilyenek pl. a 2,5 külső HDD-k is. Azok csak USB 3.0-áról működnek, mert 2.0-ről nem kapnak elég áramot, így el sem indulnak.


Vagy pl. találkoztam már olyan USB 3.1-es pendrive-al is, ami egyszerűen nem működött USB 2.0-ás portban. Ezért egyre időszerűbb lesz váltani szerintem, mert már most is sok eszköz van ami megköveteli a 3.0-át minimum.

2021. márc. 1. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos még rájön 4,38 dollár szállítási költség is. Ezt nem lehet esetleg ki ügyeskedni valahogyan? Aki tud rá megoldást az írja meg privátban is nyugodtan." Nincs rá megoldás. Sokan azzal trükköznek, hogy olcsóbb a termék azt megy rá a posta.


Ezen nincs pposta, ingyenes, de a termék a drágább - ugyanott vagy..

[link]

2021. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!