Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop szürke képernyő?

Laptop szürke képernyő?

Figyelt kérdés

Driver booster drivereket frissített köztük a videó kártya drivert is és a Windows is le szedte a frissítéseit tehát újra indítotam , hogy mind2 telepuljon azóta nemtölt be a Windows az asus logo után egy szürke képernyő van amin a kurzort tudom mozgatni és a kurzor mellet egy kis kör ikon van.

Ilyenkor mit lehet tenni?


2021. febr. 9. 02:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Rá dugtam külső monitora és azonis szürke képernyő jelenik meg
2021. febr. 9. 02:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem kell baxtatni azt ami működik. Mehet neki a windows reinstall.
2021. febr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkó' caps lock-al: NEM HASZNÁLUNK DRIVERBOOSTERT. Ha driverekre van szükségünk, azt a hardvergyártók eredeti oldaláról szerezzük be, azok biztosan jók. Esetleg Windows Update, de ott már láttunk példákat arra, hogy nem működött.

Elindítod a géped, majd a töltőképernyő közben kikapcsolod úgy, hogy hosszan nyomod a gombot, ezután megint bekapcsolod a gépet. Ezt eljátszod 2-3x, amíg azt nem látod, hogy "felkészülés az automatikus javításra". Ezután majd kiírja, hogy az automatikus javítás nem tudta megjavítani a gépet (én még olyat nem láttam, hogy megjavította), ezután lesz valami "további lehetőségek" vagy hasonló, itt az indítási beállításokig kéne eljutni (azt hiszem hibaelhárítás -> speciális lehetőségek). Ezután újraindul a gép, válaszd a csökkentett módot hálózattal. Miután betölt, nyisd meg a kedvenc böngésződet, töltsd le és futtasd le a Display Driver Uninstallert. Ha lefutott, újraindítás, állítólag mostmár normál módban is el kell indulnia. Ezután vagy az Asus weblapjáról, vagy a Windows Update-ről felteszed a jó drivert.

2021. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a Driver Booster felrakott valami ki tudja honnan származó szutykokat és most ezért újra rakhatod a windows-t. Felejtsük már el ezeket a Driver Boosteres frissítéseket. Meghajtóprogramot kizárólag a hardver gyártójának a honlapjáról töltünk le és magunk telepítjük.

Ahogy #2 írta, ha működik nem bántjuk, mert csak rosszabb lesz.

2021. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hiába nyomom ki folyton az asus logonál nem dobja ki az automatikus javítást:(

Azthittem nem tud szar drivert fel rakni az a program:(

2021. febr. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!