Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pontosan 310.e Ft-om van...

Pontosan 310.e Ft-om van gaming PC-re és ebből szeretném kihozni a legjobbat használtan. Milyen hardvereket ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Full HD gamingre kellene (tehát semmi 2K meg 4K, mert az tudom nem ez az árkategória), minden periféria megvan hozzá, csak maga a gép kellene (gépház, proci, videókártya, alaplap, ramok, táp, hűtés, SSD, HDD, egyéb, ami kellhet még...)


Szeretném, ha a legújabb játékok (2020-ig) mennének rajta legalább közép grafikán és 40-50 fps-sel egy jó 5-7 évig. Nem tudom, hogy elrugaszkodott elvárás-e ez ezért az árért, de én sajnos nem vagyok tisztában a hardverekkel.


Lehetséges ennyiből ilyen gépet venni most?



2021. febr. 9. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Erre majd 10 év múlva térjünk vissza!
2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De mit nem értesz abból hogy egyenrangúak, +jóval olcsóbb az I3??


[link]


LGA 1151 halott platform, a budget kategóriás I7 7700k-tól (4mag/8szál) nincs hova fejleszteni egy erősebb CPU-ra.


LGA 1200 I5 6mag/12szál, I7 8mag/16szál, I9 10mag/20szál

2021. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Engedd el, úgysem érti meg ha már eddig sem sikerült neki :D

Csak az lebeg előtte, hogy i3<i5<i7, generációkról meg szerintem még nem is hallott..



#10 Kezdem azt sejteni, hogy te egy nagyon érthetetlen személyiség vagy, egyenesen semmi értelme a mondanivalódnak. Ha most egyenrangúak, feltehetőleg 10 év múlva is azok lesznek, viszont azt az i3-as platformot újítgathatod 10 mag 20 szálas procikig..

2021. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!