Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leszoktad szedni a matricákat...

Leszoktad szedni a matricákat az új laptopotokról vagy megvárod még magától válik le?

Figyelt kérdés
Még januárban vettem egy Asus Vivobookot, de valahogy ingerel hogy leszedjem róla a cpu és vga matricáit, meg a vivobook saját matricáját. De amúgy meg sajnálom levenni mert olyan frissenvásárolt feeling-et ad neki.

2021. márc. 2. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokról veszem le amin nincs már gari
2021. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személyi preferencia, engem például zavar a sok matrica egy laptopon.
2021. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Az enyémen csak 3 van, kettő AMD-s ezek kb 1,5x1,5cm-esek meg egy asusos ami kb 3x10 cm-es. De mindig azt veszem észre hogy birizgálom őket.
2021. márc. 2. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Nem kellenek a marketingszarok rá. Csúnya.
2021. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Nekem gyárilag csak a vPro matrica van a laposomon; nem foglalkozom vele - elfér...

Ja meg a displaycoveren egy Bloody sticker, de azt már én raktam rá, csak úgy...

2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az a "frissen vásárolt feeling" az mire jó? Amúgy nem volt ilyesmihez szerencsém, hordozható gépem eddig csak Mac volt, arra sosem raktak semmilyen matricát, és remélem, hogy nem is fognak, ha nem így lenne, biztosan leszedném az első percben.
2021. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azonnal, de nagyon rövid időn belül.

Hogy egyszerre kopjon és fakuljon az a gép mindenhol.

2021. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!