Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A System Idle Process, játékok...

A System Idle Process, játékok vagy böngészés közben is olyan 70-80%-ot eszik a CPU-ból és utánanéztem ilyenkor kéne alacsonyon lennie, tehát nem használja ki a gép a CPU-t, mit tehetnék hogy ne legyen ilyen lassú és újra normálisan használja ki?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg sok magos a proci, a program amit futtatsz meg kevés, vagy kifejezetten egy magra lett írva. Ha több dolgot futtatsz párhuzamosan, vagy olyan dolgot ami jól párhuzamosítható, például videó kódolás, akkor ki fogod tudni használni.
2021. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy eddig ilyen probléma nem volt.
2021. ápr. 17. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A system idle process azt mutatja, mennyit NEM hasznal el semmi. Mivel semmit nem irtal hogy milyen geprol van szo, milyen oprendszerrel, meg milyen programokat futtatsz es amugy a sebesseguk megfelelo-e, nehez segiteni. Az is lehet hogy pl. IO muveletre varnak es azert nem futnak normalisan, vagy halozati gond van.
2021. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alaplap: Gigabyte Technology Co. Ltd. H61M-S1

Proci: Intel Celeron G1610 @ 2.60GHz

Videókártya: 512MB NVIDIA GeForce 9600 GT (Gigabyte)

RAM: 4GB DDR3

És egy 500GB-os HDD

Microsoft Edge, Minecraft, BF3 ezek közül most mindegyik sokkal lasabb mint volt

2021. ápr. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!