Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DVD-VHS kombókkal másolni...

A DVD-VHS kombókkal másolni is lehet kazettát dvd-re?

Figyelt kérdés

Ezekben van Time Base Corrector is? (Ez úgy tudom ahhoz kell, hogy szinkronban legyen a kép és a hang.)


Ha olyat vennénk, amelyben a kazettás rész SVHS szabványú, azzal csak VHS kazettákat is le lehet játszani? (Mármint úgy, hogy jó legyen a kép, vagy még jobb, mint VHS-en.)



2021. ápr. 24. 16:47
1 2 3 4
 11/35 Dongaben ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy ez a kombo nem tud jobbat, mint egy tunerkártya. Az eredeti minőségen javítani nem igazán lehet sajnos. TV tuner kártyám csak 1 belső volt, mert akkoriban baromi drága volt még. (2005) Szoftver, amivel a digitalizált videót szerkeszteni lehet, már akkoriban is volt bőven.
2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#11

Akkor nem jobb, de nem is rosszabb minőséget tud, mint egy TV Tuner kártya?

De ezen az oldalon miért van áthúzva az EasyCap-pel együtt ez is?

[link]

2021. ápr. 24. 18:35
 13/35 anonim ***** válasza:

Na EasyCAP-al magad elő tudod állítani a azt a remegő képes negyed képernyős vonulós mákszitálás minőséget..


Ha ez nem tetszik vidd el olyan céghez akik ilyesmivel foglalkoznak.

Egy felujított mehanikával rendelkező TBC-s lejátszó ma már drágább mint új korában volt. Gumigörgőket, gumiszíjakat jó minőségben drága beszerezni, kicseréltetni, ez csak akkor éri meg ha több száz órát digitalizász be vele.

2021. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

#13

Már nem EASYCAP-pel digitalizálok, hanem Terratec-kel (ennek szoftvere Magix VideoEasy Terratec Edition, az Easy-t pedig az OBS Studio-val használtam). Az utóbbi sem olyan jó. Itt-ott, egy-egy szakaszon el szokott csúszni az ezzel felvett videofájlban a kép és a hang.

2021. ápr. 24. 18:45
 15/35 elistvan ***** válasza:
Nekem van egy Leadtek PVR2000-es kártyám ami tud hw-es mpeg2-t igaz a hozzá való kábel valami speciális amit egyelőre nem lelek nem sima svideo.
2021. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Dongaben ***** válasza:
Őszintén? 15 éve volt... Szoftvernek a NERO-t használtam, ha már úgyis a gépen volt. USB-s digitalizálót sosem használtam, így erről sem tudok nyilatkozni. TV adásból is vettem fel filmet, foci meccset ezzel. Esetleg tudok segíteni, ha Nem vagy túl messze. :) Budapest környéke...privátban.
2021. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Asztali DVD írót még újat is lehet kapni (azaz nem használtan)? És erre csatlakozhat egy videomnagnó?
2021. ápr. 24. 19:34
 18/35 A kérdező kommentje:
A FUNAI 31D-850 videomagnóban nincs időalapú korrektor?
2021. ápr. 24. 20:42
 19/35 anonim ***** válasza:
#17: semmit nem ér TBC nélkül.
2021. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Ha a videomagnóban nincs TBC, akkor egy másik, ilyennel rendelkező készüléken át csatlakoztathatom egy DVD felvevőhöz? Így is meglesz az időalapú korrekció?
2021. ápr. 24. 21:02
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!