Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DVD-VHS kombókkal másolni...

A DVD-VHS kombókkal másolni is lehet kazettát dvd-re?

Figyelt kérdés

Ezekben van Time Base Corrector is? (Ez úgy tudom ahhoz kell, hogy szinkronban legyen a kép és a hang.)


Ha olyat vennénk, amelyben a kazettás rész SVHS szabványú, azzal csak VHS kazettákat is le lehet játszani? (Mármint úgy, hogy jó legyen a kép, vagy még jobb, mint VHS-en.)



2021. ápr. 24. 16:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Digitalizáló kártyából van olyan, amely képes iďőalapú korrekcióra?
2021. ápr. 24. 22:48
 23/35 A kérdező kommentje:

Tehát nincs olyan készülék, amely önmagában csak egy Timebase Corrector, és ha már a magnóm nem tartalmaz ilyet, akkor ezen átengedve a jelét, ezzel már lenne korrekció?

Egy ilyen készüléket találtam: [link]

Ezen nem tudnám átküldeni a DVD íróba (vagy számítógépbe) a magnó jelét?

2021. ápr. 25. 09:44
 24/35 A kérdező kommentje:

Kiemeltem a kérdést.


Most ha a videomagnómban nincs TBC áramkör, akkor valami külső készülék csatlakoztatásával sem lehet ezt helyettesíteni/pótolni?

Olvastam egyébként olyat is, hogy a frame dropokat a gyenge processzor okozza. Az enyém csak 2 magos. Lehet ez is az ok, azaz többmagos processzorral elkerülhető lenne ez a hiba?

2021. ápr. 26. 09:46
 25/35 A kérdező kommentje:
Már nem is lehet kapni (új) dvd felvevőt, még kazettás rész nélkülit sem?
2021. máj. 1. 12:24
 26/35 elistvan ***** válasza:
Mivel már mindenhol az online streaming megy, szerintem max valami raktáron ragadt cuccot kapsz max. Árukeresőn nézz szét.
2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 elistvan ***** válasza:

Egy ilyet találtam:

[link]


De a cuccot nem láttam a neten.

2021. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, hogy veszek egy kombót használtan. Az ilyen kombókban alap a TBC, vagy van olyan is, amelyiknek a VHS részében nincs ilyen?
2021. máj. 18. 10:39
 29/35 elistvan ***** válasza:
Rá kell keresni az adott készülék technikai adataira, hogy írják-e, hogy van -e benne.
2021. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Többségükben nincs.
2021. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!