Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DVD-VHS kombókkal másolni...

A DVD-VHS kombókkal másolni is lehet kazettát dvd-re?

Figyelt kérdés

Ezekben van Time Base Corrector is? (Ez úgy tudom ahhoz kell, hogy szinkronban legyen a kép és a hang.)


Ha olyat vennénk, amelyben a kazettás rész SVHS szabványú, azzal csak VHS kazettákat is le lehet játszani? (Mármint úgy, hogy jó legyen a kép, vagy még jobb, mint VHS-en.)



2021. ápr. 24. 16:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Mely típusokban van?
2021. máj. 18. 11:43
 32/35 A kérdező kommentje:
TBC nélkül biztosan elcsúszik a hang és lesz sok frame drop? Vagy még egy TBC nélküli kombó is jobb, mint a digitalizáló kártyák? (Pl. EasyCap vagy Terratec. Én ezeket használtam, nem voltam elégedett velük.)
2021. máj. 18. 12:24
 33/35 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de utólag lehet beszereltetni egy TBC áramkört olyan videomagnóba, amelyben eredetileg nem volt?
2021. máj. 18. 12:53
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan érzésetek hogy ez a kérdés megkésett egy kicsit? Úgy ~20 évvel..
2021. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 elistvan ***** válasza:
100%
Miért ne digitalizálhatná a VHS-re mentett dolgait. Sok értékes felvétel van kazikon szerintem. Nálunk a helyi városi tv-ben, nincs is műsor csak ezekből a régi archív műsorokból adnak jó ideje.
2021. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!