Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újrapasztázás és kitakarítás...

Újrapasztázás és kitakarítás segíthet rajta?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve van egy Lenovo Y520-as laptopom, viszont azóta nem mertem hozzányúlni a belsejéhez, mert nem értek a hardverekhez. Észrevettem, hogy a CPU hőmérséklete egy alap netes böngészés (YT videó + háttérben 2-3 ablak) során baromi magas, 60 - 70 fok között mozog, illetve korábban azt is észrevettem, hogy a játékokban egyre kevesebb FPS számot kapok.


A jövőhéten tervezem elvinni a gépemet egy helyi szervízbe, ahol elvileg újra tudják pasztázni a CPU illetve GPU hűtőjét, valamint ha már ott van, egy alapos takarítás sem ártana neki. Ez segíthet a gépemen?



2021. jún. 26. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Takarítás+pasztázást


rutin munka ezt otthon is megtudod csinálni.


MX4 paszta

2021. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értek a gépekhez, így valószínűleg valamit tuti elba*znék benne. Inkább bízom rá egy szakemberre, akinek már legalább van néhány 100 óra munkatapasztalata.
2021. jún. 26. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet.
2021. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én meg 13 évesen több laptopot is pasztáztam apám segítsége nélkül, aza youtube videók nézéssel :)))))
2021. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ja, nézz egy-egy youtube videót és ennyi.
2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

igen segithet

mennyibe fog kerulni? megengedheted magadnak akkor nincs gond

de ertelmetlen "borravalo"t sincs kiadnod indokolatlanul

pasztat akar magad is megveheted vagy megnezheted arat MX4 nek es tudsz viszonyitani

a takaritas meg szereles meg ido kerdese inkabb laptop fuggvenye is


[link]


itt erdemes olvasgatnod meg lathatod arakat...

relativ hogy mennyire eri meg neked

vegulis ez egy gamer laptop ha 500ezer korulis es ma is kb. hasonlo erteku (teljesitmenye alapjan) akkor nem nagy penz kiadni ra par tizest sem

2021. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes, sokat segíthet.


Nem értesz hozzá, nincs gyakorlatod, sem pedig késztetésed a szerelésre, akkor ne hallgass másra, vidd szervizbe.

A laptopok szívatósak tudnak lenni, minden gyártónak megvan a heppje és nem árt még egy-két célszerszám sem.

A kábelék hossza a csatlakozóig sokszor éppen csak egy kicsi kínai kéznek fekszik.

Macerás.

2021. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!