Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legtöbb gamer-t miért a...

A legtöbb gamer-t miért a gagyi világítós perifériák vonzzák?

Figyelt kérdés
Van egy Zowie FK1-B egerem, egy Varmilo VA109M billentyűzetem, egy Audio Technica ATH-M50x fejhallgatóm. Ezek közül egyik sem ilyen villogós RGB-s cucc, mégis nagyon drága és profi eszközök. Szerintem mindegyik sokkal jobb, mint valami kimondottan "gamer" periféria, amin mindenféle fények vannak meg ilyen futurisztikus kinézete van. Szerintem ezek a gamer cuccok kifejezetten taszítóak és gagyi hatást keltenek. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. júl. 11. 17:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%
marketing
2021. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
Kiskoromban nekem is tetszettek ezek, a gamerek jelentos resze pedig kisgyerek.
2021. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%
amikről te beszélsz azok nem gamerek, hanem streamerek
2021. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Szirty ***** válasza:
76%
Divat.
2021. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
29%

Javarészt divat, és a szépérzék teljes hiánya (tisztelet a kivételnek, lehet nagyon szép világítós konfigurációt is összeállítani). Kivétel a perifériák, ott nagyon jól tud jönni ha a billentyűzeten sötétben is látod a betűket, az egeren pedig azt, hogy hol is van, milyen DPI-re van állítva, stb.


Régen én is szerettem amúgy a LED-et (akkoriban még nem volt RGB, vagy ha igen, az három eltérő színű LED-et jelentett, amik egyszerre világítottak), de mára ki nem állhatom, mert zavar.

2021. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Én gamer vagyok, de nekem egyedül a giga aorus k7 billentyű világit, de ennyi bőven elég.


Gépházban semmi, meg este amugy is zavarna, mert 0-24 megy a gépem.

2021. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Ízlések és pofonok. A legnagyobb bunkóságnak tartom lenézni a másikat, csak mert más az ízlése.
2021. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
30%
Van egy Logitech egerem, amin (ha akarom) világít a logó. Kettőt lehetne venni az árából a Zowiedből.
2021. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
#8 es ketszer olyan jo, mint a Zowie? Vagy a vilagito logoert fizeted a duplajat? :)
2021. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
42%
Röhögve veri a kínai hulladék Zowietokat.
2021. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!