Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legtöbb gamer-t miért a...

A legtöbb gamer-t miért a gagyi világítós perifériák vonzzák?

Figyelt kérdés
Van egy Zowie FK1-B egerem, egy Varmilo VA109M billentyűzetem, egy Audio Technica ATH-M50x fejhallgatóm. Ezek közül egyik sem ilyen villogós RGB-s cucc, mégis nagyon drága és profi eszközök. Szerintem mindegyik sokkal jobb, mint valami kimondottan "gamer" periféria, amin mindenféle fények vannak meg ilyen futurisztikus kinézete van. Szerintem ezek a gamer cuccok kifejezetten taszítóak és gagyi hatást keltenek. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. júl. 11. 17:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
24%
Első Logitech egerem, tehát nem lehetek fan. Csak van ízlésem, és ami a legfontosabb, van pénzem, szemben veletek, meg tudok venni akármennyiért egy egeret, vagy akármit. He-he-he-he-he! :D
2021. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

És nekem szerinted nem lenne rá pénzem 60 ezres billentyűzettel, 50 ezres fejhallgatóval? (Meg még van egy Etymotic ER2XR fülhallgatóm, bár azt csak zenére használom)

Ilyen cuccokkal hidd el, hogy nem a pénz hiánya miatt nincs Logitech egerem. :D Csak hát ugyan olyan divat márka, mint mondjuk a Razer. De ezt egy elvakult Logitech fan, aki le kínai hulladékozza a Zowie-t, valszeg soha nem fogja megérteni.

2021. júl. 11. 20:30
 23/39 A kérdező kommentje:
Következő mi lesz, hogy a HyperX jobb mint az Audio-Technica? :DD
2021. júl. 11. 20:31
 24/39 anonim ***** válasza:
36%
Gyerekek, szánalmas hogy azzal dicsekedtek hogy melyikőtök szülei keres többet, és melyikőtök kockul több a gép előtt, magatok írjátok le...xd
2021. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
37%
Pedig igaza van, kínai hulladék, tudod miért? Mert például fele olyan jók a gombjai a linkelt teszt szerint, és az Rtingsesek azért tudják, értenek hozzá. Na és ha még csak az volna az egyetlen baj ezzel a Zowie egérrel.
2021. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
10%
24, mindenki magából indul ki, neked nyilván anyukád veszi a 150 ezer forintos gépedet, és tőle kapod a zsebpénzt, de nem mindenki lúzer kisgyerek. Én speciel egyetemet végeztem, nem is egyet, jó állásom van, és nem 150 ezres a gépem. Az csak az okosórám ára volt, illetve egy kicsit több. Ti tényleg azt hiszitek, hogy erre az oldalra csak kisgyerekek firkálnak, mint ti???
2021. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Akkor miért a legnépszerűbb e-sport egér, ha kínai hulladék? :)
2021. júl. 11. 20:35
 28/39 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mit tudnak? Mit kell hozzá érteni? Ha valakinek nem kell makrózható egérgomb, akkor miért érdekli, hogy abban "jobb" a Logitech? A Zowie-nél az az alapelve, hogy mindenféle szoftver nélkül működjön az egér, beállítások megtartásával együtt. Ezek után nem csoda, hogy nem készítettek hozzá szoftvert. Nem gondolom, hogy ettől kevesebb vagy több lenne.
2021. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
37%
Miért? Miért a kínai mobilokból adnek el legtöbbet? Magyarországon miért Suzuki fut a legtöbb az utakon? Miért van ezerszer annyi bevétele a gyorséttermeknek, mint a Michelin csillagosnak? Miért az RTL-t és a tv2-t nézik a legtöbben, és nem a Mezzot meg a Da Vinci Learninget? Miért Blikkből fogy a legtöbb és nem Élet és Irodalomból? Folytassam még? A válasz az, hogy mert a szarra sok légy repül rá. Hát ennyi.
2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Ja.. Gondolom a Logitech egereket egy szép svájci faházban rakja össze valami szemüveges öregember kézzel, miközben szól a mozart a háttérben.

Szállj már le a földre, a Logitech egy tömeg márka, te meg itt elhiszed hogy milyen prémium egered van.

2021. júl. 11. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!