Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működik a garanciális...

Hogyan működik a garanciális ügyintézés ha használt kártyát veszek?

Figyelt kérdés
Elvégre ha megkapom a számláját egy használt kártyának azon nem az én nevem lesz.

2021. aug. 6. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ő az eladó, aki vállalhatja a garanciát, nem a gyártó
2021. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Valamilyen webshop-nál meg tudod reklamálni más névvel is, megadod a címet és a számlaszámot, hiva küldjék a pénzt ha nem cserélik. Ezt a webshop leírásába kell megnézned, ahonnan van a garancia. Annak is nézz utána, hogy maganszemély és a céges garanciára hogy van és melyiket kapod a termék mellé.
2021. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A garancia a hardverre szól, nem a számlán szereplő névre.
2021. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már vittem vissza olyan cuccot amit használtan vettem és a garanciája más nevére szólt, és nem volt belőle probléma.
2021. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Visszaviszed ugyanahoz a pulthoz a pakli magyar (vagy francia?) kártyát az ecserin ahol vetted, és panaszkodsz hogy ez cinkelt..
2021. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!