Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha csak 60Hz-s monitoron...

Ha csak 60Hz-s monitoron játszok az gáz,hogy nem 144Hz a monitorom képfrissítése?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvasgatok és csomóan piszkálnak,hogy vegyek 144Hz-s monitort mert az milyen jó ezerszer jobb mint a 60Hz-s monitor.De már annyi pénzt elköltöttem a gép fejlesztésére,hogy most nem akaródzik még egy monitort is venni.Mondjuk ezen a fórumokon csak úgy dobálóznak a nagy pénzekkel mintha mindenki olyan sokat keresne,én meg csak alkalmanként játszok nem mindennap.Most kicsit rá is görcsöltettek erre a monitor témára.

2021. aug. 27. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó a 60Hz, akkor ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak. Ők a pénztárcádba se látnak bele
2021. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig még gondom nem volt vele.
2021. aug. 27. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Tanuld meg kérdező, nincs olyan, hogy gáz. Csak azért, mert minden "Profi" 144hz-n játszik, van még profi, 60-on is, legyenek jó reflexeid, ennyi az egész, és élvezd a játékot amit játszol. Ez a világ arra terjedt ki, hogy kinek milyen a monitor-a, de ezt elutasítom. A legjobb játékost is lenyomhatod, reflexekkel és megérzésekkel.


Lehet, tényleg jobb képet ad, simábbat, a 144hz monitor, de ez nem hátrány, hogy csak 60 van. Pontosan igazad van amúgy, sokan úgy beszélnek, mintha lenne egy olyan monitor-ra mindenkinek. Aztán amikor, egy 60hz-s győzedelmeskedik sorozatban ellenük :D Ejh, gondolj csak bele kérdező, a 144 hz-s monitor kell, vagy, önmagad fejlesztése, hogy 60-on jobb legyél mint ők?

2021. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Semmi gond a 60Hz-cel. Lehet, hogy nekik sincs 144 Hz-es, csak olvastak róla :)

Én példásul elsőre Isten bizony nem láttam a különbséget ismerősöm csoda monitora és a sajátom között. Ha nagyon figyelsz, különösen, ha egymás mellé teszel egy 60Hz-es és egy 144Hz-es monitort, akkor nyilván látszik, de nem így szoktuk használni őket.

2021. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ekkora baromságot.

Mi lesz a következő,gáz 2K felbontáson játszani?

2021. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4/


Sokan azt írták,hogy jó volt a 60Hz is de mikor vettek egy 244Hz-s monitort az fantasztikus élmény volt soha többé nem váltanának vissza 60Hz-ra de irkált olyan is akinek már a 144HZ sem volt jó azt mondta minimum 240Hz a a tuti neki már lassú a 144Hz.Bár olvasgattam valamit,hogy valójában az ember mennyit képes észlelni igazán ezekből a dolgokból.Szóval a kisördög azt súgja vegyél de én meg úgy érzem ez most nem biztos,hogy jó döntés lenne és nem használnám ki sem mert ahhoz rengeteget kéne játszani szerintem.Egyenlőre a videokártyám enyhe tekercs nyafogását próbálom valahogy elfogadni.

2021. aug. 27. 16:03
 7/16 A kérdező kommentje:

3/


Én már nem játszok annyit mint régen de a lényeg ha játszok élvezzem.

2021. aug. 27. 16:04
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

3-as Sosem értettem miért erőltetik ezt a "Csak azért, mert minden "Profi" 144hz-n játszik, bla bla bla... Aztán amikor, egy 60hz-s győzedelmeskedik sorozatban ellenük :D" kijelentést. Semmi köze a válaszodnak a kérdéshez. A jobb teljesítmény ≠ élvezettel. 144hz minden esetben jobb mint a 60, ha átlag gamer a kérdező, ha székben izzadó climber.


4-es Nem mindenki látja a különbséget, nincs mindenkinek jó szeme hozzá. Amúgy van aki 144hz-s mellé 60-ast használ másodlagosnak(meglepődnél mennyi ember használ 2 monitort mostanában) és ha már csak az egeret áthúzza instant észreveszi a különbséget.

2021. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látszik a különbség, de 60 Hz-en is élvezhető a játék. Sőt, 50-en is, az analóg konzolok korában ez volt a standard és sose mondták rá, hogy milyen sz@r.
2021. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8/


És akkor most megérné locsolni a pénzt?

2021. aug. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!