Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri venni A4Tech egeret?

Megéri venni A4Tech egeret?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új egeret mivel a régi ebay-es noname egerem már nyikorog. :D Őszintén nem szeretnék sok pénzt költeni rá mivel nem játszom FPS játékokkal és lényegében csak a Diablo-hoz kell. Mivel azonnal kellene azért nem túl nagy a választék csak ami a boltban van... Röviden a kérdés, hogy érdemes A4Tech egeret venni? De ha valaki ért hozzá és van annyi ideje belinkelem a bolt kínálatát: [link]

Ezek közül melyiket érdemes megvenni ami tűrhető minőségű?

Persze ha mindegyik sz*r akkor megveszem valamelyik razer egeret csak nem nagy örömmel mivel baromi drágák. :D



2021. szept. 2. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Amit ez a kínálat enged és nekem bejön:

1.) CANYON SE1CNDSGM11B GM-11 4200 DPI PIXART SENSOR 69GR RGB-BACKLIGHT 7-PROGRAMABLE BUTTONS

2.) MARVO M399 USB MIS

3.) A4 TECH X-710BK USB CRNI MIS

Az első kettőnek nagyon jó a szenzorja, mindhárom kényelmes. Régebben a4tech xl-750bk-m volt és a szenzorja megadta magát 3-4 év után, illetve nagyon koszolódott. Bár nagyon jó egér volt, szerettem használni.

2021. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :D
2021. szept. 2. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt több A4-tech egerem, nagyon szerettem őket, csak viszonylag gyorsan kopnak. A legutobbi X7 valamelyik verziója volt. Szoftvert feltettem aztán közölte, hogy még fizessek 30 dolcsit ha a szoftvert full minden funkcióját akarom, na akkor gyorsan eladtam, formára se volt jó.


Vegyél Spirit of gamer egeret, jók tartosak, olcsok

[link]


Például az M5-t.

[link]

2021. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül egy a4tech a4 bloody x5 pro vettem, kicsit túlzás Diablóhoz főleg, hogy Esporta van viszont ez tűnt a legminőségibnek nagyon sok minden állítható rajta. Hozzáteszem minőségileg valami elképesztő, nem nyikorog mikor a kezedbe veszed az anyaghasználat érezhetően jó. Meglepődtem, hogy a a4tech, hogyan tálalja a termékeit, mint valami 40 ezres egér olyan dobozban volt, boltban ránéztem a razer egérre ami dupla olyan drága és közben egy kis dobozban árulják. Az eladó is mondta, hogy éremesebb a4tech egeret venni mivel a razer túlárazott ők is csak azért árulják mert van rá kereslet néha. Tényleg nem gondoltam volna, hogy egy ennyivel olcsóbb egér ilyen minőségű, idővel pedig majd eldől, hogy mennyire strapabíró. :D
2021. szept. 3. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A4Tech Glaser egeret nyúztam nagyooooon sokáig, aztán a kábel (rohadt vékony volt) megadta magát. Kißaszott jó egér volt, viszont utána csalódtam az A4Tech-ben e téren. Valahogy a Bloody szériának az érzékelői nem voltak a toppon, vagy től lomha vagy túl érzékeny és volt ilyen furcsa "remegésük" (ha jól emlékszem 2 bloodym is volt, típusra nem emlékszem).

A billentyűzetük viszont egészen durván strapabíró volt, G800V-t használtam vagy 6 évig. Most is működne csak már kicsit durván le van harcolva.

2021. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, egyszer majd lesz egy Razer egered is, és megérted, hogy miért nem baj az, hogy egy kis dobozban árulják. A 15 éves unokaöcsém leszólta az 50 ezer forintos Logitech egeremet, hogy "de hát tök fekete az egész, meg aztán ennyi pénzért már világíthatna is". Mosolyogtam, ráhagytam. Majd csak felnő egyszer...
2021. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!