Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen külső házat megéri...

Ilyen külső házat megéri venni ha adatbiztonság a legfontosabb?

Figyelt kérdés

RAID funkciók kellenek, de a több gép közti megosztás, web-es hozzáférés nem feltétlenül.

Olyan külső házat megéri venni, amely azt hirdeti magáról, hogy széleskörűen támogatja a RAID-et?

Nem tudom előfordulhat -e, hogy adaptere speciális, a későbbiekben (garanciaidőn kívül) meghibásodik és használhatatlanná válik, akkor oda a sok pénz, amibe került...

Szóval NAS kiváltására alkalmas lehet, ha sok funkció nem kell amit NAS tudna nyújtani? E gyártó termékeit, ahol a házat találtam, nem ismerem, azt se tudom így, hogy e ház milyen minőséget képviselhet.

[link]



2021. szept. 5. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
RAID-et tudja, úgyhogy adatbiztonságra okés, de a RAID nem backup. Úgyhogy a fontos adatokat még kell máshol is tartani, felhő, külön HDD, stb, mert hiába a RAID ha az egész tönkremehet/leég a házaddal együtt/ellopják.
2021. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!