Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy macbook prot, de...

Áron kérdése:

Vettem egy macbook prot, de nem tudom kiaknázni a lehetőségeit. Mit tudok tenni, hogy kihasználjam?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy vettem egy m1 es macbook prot. Teljesen elégedett vagyok vele, simán visz minden játékot. De az a problémám, hogy nem tudom kihasználni a képességeit, mert leginkább safarit használok. Ezt egy 50000 forintos laptopon is meg lehet csinálni a google chromeval. Esetleg mondhatnátok valami olyan dolgot amit azért egy olcsóbb laptop már nem igen visz el. Vagy hogy diákként mit lehet rajta alkotni, ami már gépigényes? 16/f Mert szeretnék valami értelmeset is csinálni, hogy lássam tényleg megérte a gép. Vagy pl dolgozni mit lehet rajta diákként. Na, de előre is köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 12. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Grafikai programok pl adobe illustrator
2021. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden játék megy rajta? Mik?

Diákként szerintem olyan sokat nem tudsz kihasználni egy gépet. Esetleg video vágás, abba bárki velekezdhet és eléggé megterheli a gépet is.

2021. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden játék simán megy asphalt, gta, rocket leaguea, stb… És én is úgy gondolom, hogy nem tudom kihasználni, mert bár videót szoktam vágni, de azt egy régebbi imacen, amikor otthon vagyok. A grafikai programok egyébként tetszenek. Csak nem találok jókat mert leginkább 3d ben terveznék.
2021. szept. 12. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Najóvan ez már a többedik kihasználós kérdés ma... trollkodjatok máshol!

Minek vetted meg ha fogalmad sincs mire használd? Ha meg tudod, hogy amit csinálsz vele azt tudnád más gépen is akkor meg... minek vetted meg? :D

Ha nem kell, add nekem :)

2021. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Xcode -> fejlessz appot/játékot

Ha egy jó ötleted van nemhogy fejlődsz, de még pénzt is kereshetsz vele, ha megvalósítod.

2021. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Akkor vettél játékra egy arm-os macbookot teljesen feleslegesen. Amennyibe kerül kapsz egy másik gépet normális nvidia kártyával. És akkor nem kéne emulátorral és virtual boxokkal bohóckodni hogy kisebb fps-en fusson minden.


Blender nem elég jó 3d-re? Unreal engine? Ha nem talász jókat akkor csak a nyálad vered itt és trollkodsz.

2021. szept. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az X kódon én is gondolkoztam de egy kicsit túl bonyolultnak találom, de majd lehet hogy belevágok. A harmadik kommentelőnek üzenem hogy nem csak a nyálamat verem csak azt szeretném megtudni mire használhatnám a MacBook ot. Mert ugyan lehet hogy tényleg tudtam volna venni egy olcsóbbat de az nem Mac OS futtatna és nem tudnám ezeket az appokat használni. Teljesen más egy windowsos és hegy Mac OS-es gép. Nekem az Mac OS sokkal jobban bejön ezért vettem ilyet még akkor is ha drágább. És azt szeretném megtudni hogy mire használhatnám még azon kívül amire vettem.
2021. szept. 28. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

video vágás, kép manipuláció,cad programok (ha olyan területen dolgozol), 3d design / animáció, programozás, válasz egyet.


és kérlek írd meg melyik játék az ami megy a mac-eden. nagyon érdekel! akár innen is linkelhetsz:


[link]

2021. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden játék megy rajta. Ami windowsos lenne azt is hibátlanul elviszi az apple saját fejlesztésű fordítómotorjával.
2021. nov. 23. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Az tök jó. VR szemüveget vettél hozzá? Úgy hallottam, hogy mindegyiket támogatja.
2021. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!