Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejhallgató erősítő PC-hez?

Fejhallgató erősítő PC-hez?

Figyelt kérdés
Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm-os fejhallgatóhoz kéne.

2021. okt. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak itt tudnak segíteni az országban:

[link]

Meg talán az AVX, itt a gyakorin biztosan nem.

2021. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. okt. 6. 02:57
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-nek:


"itt a gyakorin biztosan nem."


Mert te már csak tudod, igaz? XD


Kérdezőnek:


Ezt gyáriban nem érdemes megvenni, mert aránytalanul sokba fog kerülni.

Keress egy műszerészt, TV szerelőt, vagy hobbistát. Egy ilyent elkészíteni semmi. Kb 8-10 alkatrészt igényel, vagy még annyit sem. De ha van egy régi walkman vagy discman, akkor annak az elektronikájával, és pár szál átkötésével is megoldható. Amíg ezt leírtam, öt különböző megoldás is beugrott amit fél órán belül el tudnék készíteni.

2021. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arturia Mini Fuse 1 - most megjelent belépőszintű minőségi hangkártya. A fejhallgató erősítőjéről nincs információm, de előbb-utóbb biztos lesznek róla összehasonlító tesztek.


Audient ID4, EVO 4 szintén jó vétel.


Valamint az Universal Audio-nak is jelent meg a napokban egy belépő szintű hangkártyája. Az is jónak tűnik.


M-Audio, Behringer és hasonló olcsóságoknak általában híg a leve, ezért nem ajánlom őket.

2021. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

“ Valamint az Universal Audio-nak is jelent meg a napokban egy belépő szintű hangkártyája. Az is jónak tűnik”


Az megvan, hogy ez a kártya negyedmillió forint…? Nekem ilyen van. Dolgozom vele, tehát tudom miről beszélek. A kérdező szerintem ennyit nem akar kiadni rá.

A FiiO termékei jók és nem horror árúak.

2022. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!