Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen utángyártott patron...

Milyen utángyártott patron létezik ehhez a nyomtatóhoz? (HP 62 helyett)

Figyelt kérdés

A nyomtatóm HP Envy 5546 típusú, eredetileg HP 62-es patron jó hozzá. Sajnos ilyen árak mellett nem engedhetem meg magamnak az eredetit emiatt szükségem lenne utángyártottra. (Negatív véleményt nem szeretnék kapni emiatt)


Használt valaki ehhez vagy hasonló nyomtatóhoz? Milyen fajta van? Nem nagyon találok neten sajnos.


Előre is köszönöm!



2021. nov. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én bementem egy helyi kis papírírószer és nyomtatós boltba, és utánatudták tölteni, lehet ez lenne a legolcsóbb megoldás. Ha jól emlékszem 2000 forint volt a töltés, de azt mondták hogy sűrűbben használjam mert könnyen beleszárad.

2021. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-1 van, de "Cartridge Problem" feliratot fogsz kapni.

Ennél a nyomtatónál is (HP, Samsung és Cannon -nak van még sok ilyen) szoftveresen blokkolja az utánagyártott patront.

Ami van "utánagyártott" és nem kínai amire errort dobbálnak, az pedig nagyjából ugyan azon az áron van.

Így sajnos marad az eredeti patron. Nem árt nyomtató vásárlás előtt körül nézni, mert sokszor többe kerül a patron mint a nyomtató.

2021. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: letudták nullázni is a lapnyomtatási számot, amit a patron tárol?

Mert 2~3 ezer oldal után elvileg azért is letilt.

2021. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. nov. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!