Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios- kódot hogyan lehet...

Tomazolika kérdése:

Bios- kódot hogyan lehet feltörni? Nagyon fontos! (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Van egy hp omnibook 4150 es régi laptopom,és a tesómnak akarom megcsinálni, de a BIOSa le van védve kóddal (phoneix), már mindent próbáltam , elem levétel,bios törlés,Backdoor passworld, killCmos ,Superpassworld, mindent de a jelszó még mindig ott van , további nehézség hogy nincs rajta op rendszer és nem is bootol be CD ről (ezért kéne a bios ba mennem ). Valaki valami ötlet ? Ségítsetek !!!!
2010. szept. 6. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát nálam ég ez segített:

-Kiveszed az elemet és az aksit.

-Vársz 5-10 percet, közbe próbálgadatod bekapcsolni akksi nélkül 1-2 alkalommal.

-Összeszereled, de az elemet nem rakod be.

-Utána egyszer indítsd el elem nélkül.

Nekem egyszer így sikerült resetelnem egy alaplapom.

(Bár az nem noti volt, de ártani nemtudsz vele.)

2010. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom , de már csináltam ... de azért köszönöm szépen ....
2010. szept. 6. 16:32
 13/17 anonim válasza:
Egyszer a barátom megcsinálta. Nem tudom, hogy kell csak annyit hogy rövidre kell zárni. Keresgélj a neten.
2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sanyika007 ***** válasza:
A legegyszerübb módja a bios jelszó feltörésének a kerek gombelem kivétele (akKora mint egy öt forintos) áramtalanítás. Vársz 1 percig és ennyi. Különben a gyártók gondoltak a feledékenyekre, ezért egy mesterjelszót is elrjtettek a biosba.
2011. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyes laptopok nem a cmos-ban tárolják a jelszót, van nekik erre egy külön flash memória. Megpróbálkozhatsz szoftveres feltöréssel. Gondolom a hdd-t bootoltatja, oldd meg hogy legyen rajta valami dos és egy dosos progival próbálkozz.
2014. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az a fő gond nem kezdted elég korán. 15-21 év, én meg 8-27 év. Beleszoktál a kattintgatós felületbe. Ha nem jutsz vele semmire és még szükséges hozd el és kiolvasom, mindent nem akarok közszemlére adni (mellesleg ezen a oldalon még egyszer se kaptam segítséget). De dos-t javaslok alapul, csak egy nyers dost tegyél fel a hdd-re és mennie kell.
2014. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha még fenn áll a probléma irj a gyártóknak és adnak egy mesterjelszót!
2014. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!