Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gtx 650 ti boost...

Joell kérdése:

Van egy gtx 650 ti boost videokartam.2 gigas msi twinfrozer 3 as kiadas. Msi afterburnerrel huztam egy kicsit a gpu es a memoria orajelen.sokat nem mertem..mennyi az egeszseges?

Figyelt kérdés
+71 et a gpu n es +170 et a memorian..gta 4 benchmarkon mi imalisat profitalt belole...tovabb is lehetnw mondjuk a ram orajelet??vagy nem is erdemes?melyik et lehet kevesbe huzni?ram vagy a gpu?
2022. márc. 11. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Addig húzod amíg nem mwlwgszik túl és meglesz a Minecraft-ban a +5FPS.
2022. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valami nem játszható az nem ettől fog játszható sebeséggel futni, nagyon régi kártya ez.
2022. márc. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy még működik.pont az oc nem hiányzik neki plusz ahogy írták nem nyersz vele sokat.
2022. márc. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anno se számított túl sokat ennél a kártyatípusnál.

Szvsz, ha nem melegszik túl akkor egy +150MHz-ig elvileg el lehet rángatni alapfeszen, a memóriát meg elvileg +250 körül (erre már nem emlékszek tisztán) meg lehet járatni, de mint mondták ennél nem sokat nyersz már pluszba.


Anno 7970-el próbáltam az OC-t először, aztán +200MHz GPU-ra meg +350MHz VRAM-ra vertem a mellem hogy aztaaa, ja egy benchmark proginál jó volt látni 75-80 FPS helyett 100-120-at, de a hőmérséklet 70 fok helyett 89-90 lett ami nem volt épp egészséges a GCN idejében (meg is lett a böjtje, már alap VRAM órajelen is szemetelt a kép pár hónappal később...).

2022. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is akarok sokat nyerni...csak maga az elmeny.gta 4 el jatszom meg world of warship...mind a ketto elvezhetoen fut full hd-n kimaxolva..csak ha egy egeszseges mondjuk epp egy kicsi emelessel nem artok a kartyanak es nyerek a GTA 4 atlag 63 fps ere meg mondjuk 7-8 at az mar olyan kellemes erzes lenne.
2022. márc. 12. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!