Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most nyáron vennék egy...

Ha most nyáron vennék egy xbox series x-et vagy s-t akkor azzal lehet tervezi egy jó 7 évre? Mert úgy megérné az árát!

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Számítástechnika rohamosan fejlődik.
2022. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 xKakashix ***** válasza:
100%
7év szerintem esélytelen, Series S-el legalább is 100%, bár kérdés, hogy mire gondolsz pontosan, használni valószínű tudni fogod 7 év után is :D
2022. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
alig 1 éve jelentek meg, szóval minimum azért 2027-28 az a minumum kéne legyen.
2022. márc. 26. 23:46
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy fifára lgfőkébb.
2022. márc. 26. 23:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tervezni vele hét évre. Hogy még akkor is a legújabb játékok mennek majd rajta (Series X)? Nem tudjuk.

Mondjuk a FIFA pont az, ami még 3-4 évvel a teljes kivezetés után is megjelenik a régebbi generációra, butított verzióban (egy bizonyos év után már csak a csapatok frissülnek, sem az újdonságok, sem pedig a jobb grafika nem kerül bele).

2022. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

7 év?

Egy olyan konzollal, ami már most is elavult és gyenge?

Én az enyémnek 3 évet jósóltam, gondolván, hogy ha majd lesz az One X-hez hasonló fél generációs ugrás, akkor megveszem azt, erre most pár hónap után már elkezdett random kikapcsolni, akadnak a játékok, stb.

Nagyon jó vétel a Series X...

2022. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

#6

Akkor lehet vissza kéne vinni, mert ez garanciális hiba.

2022. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

A túlmelegedés? Szerintem inkább konstrukciós hiba.

Konkrétan egy szobát be lehet fűteni vele ha quality módban vannak a játékok, ráadásul így nem kevés játék 30(!!!)fps-el megy.

2022-ben 30fps... És az a kérdés, hogy 2027-ig jó lesz-e? Azon túl, hogy ez már most gyenge szint, szerintem 3 éven bellül mindegyik elfüstöl, mert nagyon rossz a hűtése.

Bár szerintem az SSD is elég gyenge pontja lesz pár év múlva, de ez csak az én véleményem.

Kizárt, hogy 2027-ben még ez a konzolom legyen.

2022. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a konzollal simán számolhat addig, még el sem kezdődött igazán a generáció.


A King Kong meg vagy troll vagy hater ezt még nem sikerült eldöntenem (mert komolynak ez azért durva lenne). Egyszer egy sokszorosába kerülő PC teljesítményét keresi a konzolon, máskor meg konstrukciós hibának nevezi a gyári hibát (már ha egyáltalán van konzolja). 7 barátomnak is van gépe több mint fél éve és érdekes módon őket elkerülték az általa említett "hibák".

2022. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mióta konzolos vagyok, azóta szeretem az Xboxokat, a konkurencia vásárlása soha fel sem merült. Azonban most a Series X-el nem azt kaptam a pénzemért, amit vártam.

Amikor jó a konzol, akkor tényleg király, de a túlmelegedés miatti kikapcsolásról nagyon sokan panaszkodnak, gondolom a Microsoft oldalán se véletlen írnak róla (az más kérdés, hogy annyi az össz tanács, hogy rakd jobban szellőző helyre...).

Nyilván nem minden játék megy szarul - az is lehet, hogy csak én találtam meg pont az optimalizátlanokat - de az, hogy van 1 játékom ami napi 1x túlmelegedés miatt kikapcsolja a konzolt, illetve több játék is van amik minden gépen képesek akadni, szerintem bizonyítja, hogy nem a világ leg stabilabb cucca ez a konzol.

Ha az ember szerencsésebb játékokkal játszik mint én, akkor gondolom nem rossz konzol, de szerintem 7 év használathoz akkor sem elég stabil.

2022. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!