Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most nyáron vennék egy...

Ha most nyáron vennék egy xbox series x-et vagy s-t akkor azzal lehet tervezi egy jó 7 évre? Mert úgy megérné az árát!

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen általános hardverhiba lenne a Series konzolokkal arról már tudnánk. Az Xbox 360ról is hamar kiderült. A barátaim is és én is komolyabb játékosok vagyunk. Napi hat órát minimum megy a gép mindenkinél. Nem tagadom, hogy - mint minden hardvereszköznél - itt is előfordulhatnak gyári hibák, de mi semmi ilyet nem tapasztaltunk ezidáig. Csak azt tudom mondani, ha napi szinten túlmelegszik a gép akkor szervízeltesd. Az Xbox One óta nem kellett használnom, de elvileg a mai napig úgy működik, hogy megrendeled a weboldalukon vagy a telefonon, bedobozolod és viszik meg hozzák futárral. 1-2 hét szokott lenni. Ha nekem naponta kikapcsolna a gépem akkor tuti kérném, nem éri meg az idegeskedést az, hogy nem tudsz játszani egy hétig.
2022. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy nem tapasztaltok hasonlót. Komolyan.

Sajnos nem küldhetem vissza azzal, hogy a gépemen lévő 11 játékból 1, bizonyos (erőforrás igényesebb) pályákon szeret túlmelegedni, mivel szerintem ez nem gyári hiba. Ahogy az sem, hogy pl a Flight Simulator még a 30fps-t sem tudja tartani akadás nélkül.

Szerintem ez szimplán gyengeség, ami miatt én pesszimistán állok a 7 éves használathoz.

2022. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészítem, hogy a gyengeséget az elvárásokhoz (4K60fps, ha nem megy akkor 30, de mindenképp 4K) mérten értem.

Ha az idő múlásával lesz olyan opció a játékokban, hogy 1080p60fps, akkor a mostani véleményem már nem lesz releváns, mert ahhoz már nem lesz gyenge.

2022. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A Series X egy baromira korrekt konzol, 200 ezerért jobb teljesítményt nyújt játékokban, mint egy azonos ársávban lévő videokártya, miközben az utóbbinak szüksége van még másfélszer ennyiért egy körülötte lévő konfigra.


Akinek pedig gondja van vele: küldje vissza. Legfeljebb küldenek egy cserepéldányt, ami meg ha produkálja is ugyanazt a hibát, legalább néhány hónappal újabb. ;) Vagy lehet tovább reklamálni…

2022. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Ez így vègülis igaz, de a kérdés a 7 éves használatról szólt.

2022. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

A válasz pedig: a FIFA-val még 10 év múlva is meg fog birkózni.

2022. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!